آخرین اخبار

» حوادث » ۲ بازیگر معروف کشور فاجعه آفریدند +عکس

تاریخ انتشار : 2016/09/18 - 16:05

 کد خبر: 95
 480 بازدید

۲ بازیگر معروف کشور فاجعه آفریدند +عکس

۲ بازیگر معروف کشور فاجعه آفریدند +عکس

خودروی ۲بازیگر تلویزیون‌ زمانی که با سرعتی سرسام‌آور در بزرگراه حکیم درحرکت بود ناگهان از مسیر خارج شد و حادثه مرگباری را رقم‌زد.

به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیـوز”، اين خودرو پس از برخورد به كارگران فضاي سبز شهرداري، جان يكي از آنها را گرفت و ديگري را راهي بيمارستان كرد. اين اتفاق در حالي رخ داد كه بررسي‌هاي پليس نشان مي‌دهد يكي از بازيگران در حالت عادي نبوده است.

اين حادثه حدود ساعت 3صبح دوشنبه گذشته رخ داد. آن روز كارگران شهرداري با استفاده از تانكر مجهز به چراغ گردان در حال آبياري فضاي سبز اطراف اتوبان حكيم بودند. يكي از كارگران چند متر دورتر از تانكر درحالي‌كه چراغ راهنما در دست و لباس شب‌نما به تن داشت به رانندگان عبوري علامت مي‌داد كه مراقب باشند و بقيه كارگران نيز در حال آبياري بودند اما در همين هنگام بود كه حادثه هولناكي رخ داد.

يك دستگاه خودروي 206درحالي‌كه با سرعت سرسام‌آوري در مسير شرق به غرب اتوبان و در لاين وسط در حركت بود، پس از عبور از خروجي آزادگان ناگهان از مسير خارج شد و به سمت كارگران شهرداري رفت. اين حادثه آنقدر سريع رخ داد كه 2نفر از كارگران فرصت پيدا نكردند خود را نجات دهند و در نهايت خودروي 206پس از تصادف با 2كارگر افغان با شدت به گاردريل كنار اتوبان برخورد كرد و پس از تخريب گاردريل متوقف شد.

در آن لحظه كسي خبر نداشت كه سرنشينان 206زن و مردي هستند كه هر دو از بازيگران معروف تلويزيون بشمار مي‌روند. كارگران ديگر با ديدن اين صحنه به كمك همكارانش شتافتند اما يكي از آنها به نام ذبيح‌الله بيهوش شده بود و ديگري از درد به‌خود مي‌پيچيد. لحظاتي بعد تيم‌هاي اورژانس و پليس راهور كه در جريان حادثه قرار گرفته بودند راهي محل حادثه شدند. 2كارگر افغان به همراه بازيگران جوان به بيمارستان منتقل شدند اما 2ساعت تلاش پزشكان براي نجات ذبيح‌الله و احياي قلبي او بي‌فايده بود و در نهايت اين جوان افغان جانش را از دست داد.

اين در حالي بود كه همكار او به‌دليل شكسته شدن مهره‌هاي كمر و آسيب ديدن ريه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. ماجراي اين تصادف اما زماني عجيب‌تر شد كه مأموران پليس پس از گرفتن تست الكل از هر دو سرنشين خودروي 206اعلام كردند كه زن جوان به نام «غ.‌ح» در حالت عادي نبوده و مشروبات الكلي مصرف كرده است. اين در حالي بود كه طبق بررسي‌هاي پليس خودروي 206متعلق به بازيگر مرد به نام «م.ح» بود، اما طبق گفته شاهدان و كارگراني كه از نزديك صحنه تصادف را ديده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.

با مرگ كارگر افغان، شهرداري منطقه 6نيز وارد ماجرا شد و نماينده حقوقي شهرداري به طرح شكايت از مسببان اين حادثه پرداخت. به گفته مجيد رسولي، شهردار ناحيه 6منطقه 6تهران، گزارش پليس از صحنه حادثه نشان مي‌‌دهد كه كارگران شهرداري تمامي نكات و دستورالعمل‌هاي ايمني ازجمله استفاده از چراغ‌گردان، چراغ راهنما، لباس شب‌نما و… را رعايت كرده بودند و به همين دليل بخش حقوقي شهرداري به‌شدت پيگير ماجراست و به مرجع قضايي نيز شكايت كرده است. به گفته وي، متأسفانه در اين حادثه يكي از كارگران زحمتكش شهرداري جانش را از دست داد و ديگري نيز تحت درمان است كه شهرداري پيگير مراحل درمان اوست و رسيدگي اين پرونده ادامه دارد.
همشهری


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : حوادث
ارسال دیدگاه