آخرین اخبار

» استان » ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به آسفالت کوچه‎ های خاکی بوشهر اختصاص یافت

تاریخ انتشار : 2021/06/23 - 17:05

۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به آسفالت کوچه‎ های خاکی بوشهر اختصاص یافت

۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به آسفالت کوچه‎ های خاکی بوشهر اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، مهرزاد آسایش روز چهارشنبه در نشست شورای شهر بوشهر افزود: امید است در این زمینه شهرداری اطلاعات جامعی از کوچه‏‌های خاکی و برنامه خود برای آسفالت آنها نیز به شورای شهر ارائه کند.

وی بیان کرد: با توجه به تدوین برنامه عملیاتی پروژه‌ها انتظار است شهرداری هر چه سریع‌تر عقب ماندگی زمانی خود را جبران و پروژه‌های عمرانی نقاط مختلف را کلید بزند.

آسایش یادآور شد: در شورای پنجم و در زمان تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ برنامه زمان‌بندی پروژه‌های عمرانی تدوین و تقویم اجرایی پروژه‌ها به تصویب رسید اما با گذشت سه ماه از سال تاکنون اقدامی در برخی از پروژه‌ها نشده است.

 وی افزود: به طور نمونه به پارک محله‌ای شهید فشنگ‌ساز ۸۰۰ میلیون تومان اختصاص داده شد و  متولی کار شهرداری منطقه یک است اما این شهرداری تاکنون فعالیتی در این خصوص انجام نداده و دلیل تاخیر مشکل حقوقی اعلام شده است.

آسایش اظهار کرد: مورد دیگر احداث ۲ زمین چمن در خیابان‌های باغ زهرا و خیبر است که  با پیشنهاد شهرداری مبلغ  پنج میلیارد ریال اعتبار برای آنها تصویب و قرار بود در سه ماه ابتدایی سال عملیاتی شود ولی تاکنون اقدامی انجام نشده است.

وی با اشاره به پروژه تکمیل فضای سبز نیایش با مبلغ پنج میلیارد ریال اعتبار گفت: این پروژه نیز تاکنون اجرا نشده و با توجه به بودجه جذب شده انتظار است شهرداری هر چه زودتر آن را اجرایی کند.

آسایش اظهار کرد: عملکرد خوب تیم‎های فوتبال شاهین و ایرانجوان باعث ایجاد شور و نشاط بسیار خوبی  در جامعه شده و این تیم‌ها همواره پس از دریافت حمایت لازم، خوش درخشیدند و امید است این روند در ادامه فصل نیز ادامه داشته باشد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه