آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » ۱۲ خانه منحصر به فرد در جهان که می‌خواهید در آنها زندگی کنید

تاریخ انتشار : 2017/09/08 - 8:23

 کد خبر: 7538
 826 بازدید

۱۲ خانه منحصر به فرد در جهان که می‌خواهید در آنها زندگی کنید

۱۲ خانه منحصر به فرد در جهان که می‌خواهید در آنها زندگی کنید

احتمالا شما هم مانند خیلی های دیگر در بلوک ها آپارتمانی ساده و یا خانه های ویلایی زندگی میکنید. اما رویایی داشتن یک مکان خاص برای زندگی را در سر می‌پرورانید. ما به شما تعدادی از خانه های منحصر به فرد جهان را نشان میدهیم، که احتمالا با دیدن آنها دوست خواهید داشت، زندگی در آنجا را تجربه کنید.

Heliodome، فرانسه

خانه ای بسیار راحت که در آن با پنل های خورشیدی تعبیه شده، امکان استفاده از انرژی های خورشیدی وجود دارد.

Habitat 67، مونترال، کانادا

این شاختمان شگفت انگیز توسط Moshe Safdie در مونترال ساخته شده است. در ابتدا فقط یک رساله برای این مهندس بود، اما به این ساختمان دیدنی تبدیل شد.

Futuro، سوئد

خانه ای که با شکل سفینه فضایی توسط Matti Suuronen طراحی شده و می توانید در سراسر جهان آن را مشاهده کنید. اما بیشتر این خانه ها در سرزمین مادری این معمار، یعنی فنلاند قرار دارند.

خانه آینه ای، ایتالیا

این خانه آینه ای در بولزانو با طراحی منحصر به فردی ساخته شده است. یک خانه کاملا مفهومی که آن را در محیط اطرافش ناپدید میکند.

خانه مکانیکی هابیت، چک

 

این خانه واقع شده در جمهوری چک، جوایز زیادی برای سازگاری با محیط زیست بدست آورده است. ساخت این خانه تقریباً سه دهه طول کشیده است.

خانه Nautilus، مکزیک

یک قطعه واقعی از هنر، که توسط Javier Senosiain طراحی شده است و زندگی را روشن تر و زیباتر به شما عرضه میکند.

خانه سنگی، پرتغال

این خانه سنگی یک ملک خصوصی است که توسط حصار احاطه شده است. مشخص نیست که چه کسی در آن زندگی میکند، اما یک چیز قطعی است، اینکه صاحبان خانه تابلو “ملک خصوصی” را در جلوی آن نصب کرده اند.

خانه Rotterdam Cubic، هلند

 

این خانه های مکعبی در روتردام هلند، خصوصی هستند. ظاهر منحصر به فرد آنها توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اما امکان اقامت در این ساختمان ها از طریق رزور اینترنتی امکانپذیر است.

خانه کفش، هلند

این خانه در پارکی در هلند قرار گرفته است که بنظر میرسد درست از وسط یک کارتون به آنجا رسیده است. البته این حدس آنقدر هم غلط نیست. این خانه Alfred J. Kwak شخصیت کارتون هلندی سال ۱۹۹۰ است.

خانه بیومورفیک

این خانه که در اسرائیل واقع شده است، توسط معمار فرانسوی Ephraim Henry Pavie ساخته شده است. خانه ای سازگار با محیط زیست که نمای بسیار خیره کننده ای دارد.

خانه Upside-Down، آلمان

باغ وحشی در Getorff، آلمان این خانه غیر عادی را در خود جای داده است. خانه ای که بر روی سقف خود ایستاده است.

Toilet House، کره جنوبی

بله، نام این خانه همان چیزی است که می بینید! این ساختمان به شکل یک دستشویی در کره جنوبی واقع شده است و میزبان رویدادهایی مانند نمایشگاه و کنسرت می باشد.

 

 

 

 

منبع:سخت افزار


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , فرهنگ و هنر , گردشگری
ارسال دیدگاه