آخرین اخبار

» سیاسی،بین الملل،ایران و جهان » یک ایت الله به صورت علنی درخواست رفع حصر کرد

تاریخ انتشار : 2017/01/29 - 7:52

 کد خبر: 3561
 523 بازدید

حصر غیر قانونی و غیر شرعی است

یک ایت الله به صورت علنی درخواست رفع حصر کرد

یک ایت الله به صورت علنی درخواست رفع حصر کرد
آیت الله بیات زنجانی در دیدار با جمعی از فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس با تاکید چندباره خود بر غیرقانونی و غیر شرعی بودن حصر و تلاش‌های آیت‌الله هاشمی برای رفع این مسئله گفت: هر روز دعایم این است که خداوند زمینه استخلاص این سه بزرگوار را که گذشت زمان نیز مظلومیت آنان را ثابت کرده، فراهم کند تا مردم بتوانند از حضور آنها در جامعه بهره ببرند.
در قضیه حصر که بنده بارها بر غیر شرعی بودن و غیرقانونی بودن آن تأکید کرده‌ام، آقای هاشمی به شدت پیگیر بود و حتی در دیداری که یکی دو سال قبل با ایشان داشتیم، به بنده گفتند که پیگیری‌شان در این قضیه روزانه است ولی متأسفانه تقدیر چنین بود که این موضوع به واسطه ایشان حل نشود.
وقتی شما موضوع رفع حصر را مطرح می‌کنید که باید هم این کار به صورت علنی انجام شود و با بغض از این موضوع سخن به میان می‌آورید که حصر به زخمی بزرگ برای همه مردم بدل شده، آقایان باید این پیام را دریافت کنند که رفع حصر در این روزها، بزرگترین نتیجه‌اش وفاق و همدلی همگانی خواهد بود. من صریحاً عرض می کنم که هیچ عملی به اندازه رفع حصر در این روزهای پر تلاطم منطقه، اتحاد و همدلی را بین مردم با حکومت شان تقویت نخواهد کرد. پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله بیات زنجانی این خبر را منتشر کرد.

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سیاسی،بین الملل،ایران و جهان
ارسال دیدگاه