آخرین اخبار

» دیار مهر » یاران حیدریان در انتظار کسر دومین ۳ امتیاز!

تاریخ انتشار : 2017/02/20 - 7:31

 کد خبر: 4539
 616 بازدید

یاران حیدریان در انتظار کسر دومین ۳ امتیاز!

یاران حیدریان در انتظار کسر دومین ۳ امتیاز!

تیم فوتسال یاسین پیشرو قم به دلیل اصرار بر استفاده از بازیکن غیرمجاز، در انتظار کسر امتیاز دوباره قرار گرفته است.

به گزارش دیارمهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دنبال شکایت تیم دانشگاه آزاد از یاسین پیشرو قم به دلیل استفاده غیرقانونی از مهدی زاهدی، این تیم را به کسر سه امتیاز محکوم و اعلام کرد در صورت تداوم حضور این بازیکن در ترکیب یاسین پیشرو، نتایج بازی هایش سه بر صفر به سود حریفان اعلام خواهد شد.

با این وجود رضا حیدریان سرمربی تیم یاسین پیشرو با این استدلال که برای زاهدی کارت بازی صادر شده، در بازی مقابل تاسیسات دریایی نیز از این بازیکن استفاده کرد اما کمیته انضباطی به دلیل عدم شکایت تاسیساتی‌ها، واکنشی به این ماجرا نشان نداد. اما با تداوم استفاده از زاهدی در بازی با طرح و توسعه، این باشگاه قزوینی نامه اعتراضی را تنظیم و به سازمان لیگ ارسال کرده است. بنابراین پیش بینی می شود کمیته انضباطی نتیجه دیدار یاسین پیشرو و طرح و توسعه را که با نتیجه سه بر صفر به سود قمی ها به پایان رسیده، با نتیجه سه بر صفر به سود باشگاه قزوینی برگرداند.

با توجه به اعتصاب هشت بازیکن تیم یاسین پیشرو و کمبود بازیکن در این تیم، به نظر می رسد این روند همچنان ادامه داشته باشد و این تیم در صورت استفاده از زاهدی، در دیدارهای آینده نیز بازنده اعلام شود.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : دیار مهر , سایتهای همسایه
ارسال دیدگاه