آخرین اخبار

» استان » کمبود اعتبارات به‌ویژه در نهادهای فرهنگی آشکار و تأسف‌ برانگیز است

تاریخ انتشار : 2021/06/16 - 8:28

 کد خبر: 20354
 18 بازدید

کمبود اعتبارات به‌ویژه در نهادهای فرهنگی آشکار و تأسف‌ برانگیز است

کمبود اعتبارات به‌ویژه در نهادهای فرهنگی آشکار و تأسف‌ برانگیز است

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ تصریح کرد: به منظور مشارکت حداکثری آحاد جامعه و بویژه جامعه قرآنی استان در انتخابات پیش رو، مؤسسات قرآنی می‌توانند از ظرفیت خود برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، بیش از پیش بهره گیرند. 

وی افزود: فعالیت در حوزه مجازی، توفیقی اجباری بود که باید آن را ادامه داد و امیدوارم بعد از ریشه‌کنی ویروس کرونا، کلاس‌ها و کارگاه‌های قرآنی، هم به ‌صورت حضوری و هم مجازی برگزار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان اینکه در حال حاضر، بین دستگاه‌های فرهنگی ارتباط خوب و تعاملی ایجاد شده است، افزود: گرچه با کمبود اعتبارات مواجه هستیم و این موضوع در تمام نهادها به‌ویژه در نهادهای فرهنگی آشکار و تأسف‌ برانگیز است، اما در تلاش هستیم با تمام ظرفیت موجود استان، در خدمت فعالیت‌های ارزشمند قرآنی باشیم.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه مدیران مؤسسات قرآن علی‌رغم کمبودها و مشکلات همچنان با نشاط و پایمردی در حوزه قرآن فعالیت دارند و این جای تشکر دارد، اضافه کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات خردادماه، از مؤسسات قرآن انتظار می‌رود که از تمام ظرفیت و پتانسیل خود برای افزایش مشارکت مردم استفاده کنند.

حجت‌الاسلام طاهری تاکید کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، «تلاش برای حضور حداکثری» و «آگاه‌سازی آحاد جامعه جهت انتخاب درست و اصلح» دو امر مهمی است که در دستور کار مؤسسات قرآنی قرار دارد.

انتهای پیام 


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه