آخرین اخبار

» استان » چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

تاریخ انتشار : 2021/06/19 - 15:25

چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از حضور حماسی و پرشور مردم استان و همه دست‌اندرکاران انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی عنوان کرد: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر بار دیگر بلوغ سیاسی خود را در پای صندوق‌های رای در انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور و اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به نمایش گذاشتند و سبب ناامیدی دشمنان ایران شدند.

وی بیان کرد: از ۷۹۷ هزار ۹۵۱ نفر واجدان شرایط رای استان بوشهر ۵۸.۶ درصد در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شرکت کردند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: مردم در شرایط سخت کرونایی و تحمل گرما بالای هوا به محل اخذ رای آمدند و در تعیین سرنوشت کشور، شهر و روستای خود نقش آفرین شدند و تابلو زیبایی از وطن‌خواهی و بلوغ سیاسی را به نمایش گذاشتند.

گراوند تصریح کرد: عوامل اجرایی، نظارت، امنیتی و پشتیبانی کادر درمان زمینه و شرایط برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند همراه با سلامت رای‌دهندگان و عوامل برگزاری انتخابات را فراهم کردند که جای قدردانی دارد. انتخابات بر اساس قانون بدون هیچ مشکلی در سلامت کامل برگزار شد.

وی یادآور شد: مشارکت مطلوب مردم در انتخابات ۲۸ خرداد پشتوانه خوبی برای دولت آینده است و مردم انتظار دارند دولت آینده زمینه برطرف کردن مشکلات اقتصادی، تورم، بیکاری و رونق فضای کسب و کار را فراهم کند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: امید است اعضای شوراهای شهر و روستا هم بتوانند در تحقق خواسته‌های به حق مردم اقدامات جدی و موثر و تلاش مضاعف کنند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency - استان ها > بوشهر


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه