آخرین اخبار

» استان » نماینده بوشهر :حضور مردم در انتخابات جمهوریت نظام را به نمایش گذاشت

تاریخ انتشار : 2021/06/18 - 20:39

 کد خبر: 20446
 17 بازدید

نماینده بوشهر :حضور مردم در انتخابات جمهوریت نظام را به نمایش گذاشت

نماینده بوشهر :حضور مردم در انتخابات جمهوریت نظام را به نمایش گذاشت

عبدالکریم جمیری شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: همین مردمی که انقلاب را به رهبری امام راحل ایجاد کردند تاکنون با حضور در صحنه‌های مختلف به خصوص در صحنه انتخابات با عدد و رقم نشان دادند که پای هدف‌های اساسی نظام خود هستند و سختی‌ها، دشواری‌ها، توطئه ها،تحریم‌ها، جنگ، محاصره اقتصادی و تبلیغات رسانه ای دشمن هیچ تاثیری در اراده آنان نداشته است. 

وی بیان کرد: مردم ما می‌دانند جمهوریت برای حاکمیت ارزش‌های دینی برای حفظ آزادی، استقلال، کرامت، شرافت، تغییر اساسی در زندگی، توسعه و پیشرفت جامعه زیر سایه اسلام با همت نیروهای توانمند و استعدادهای سرشاری که در این سززمین وجود دارد می‌خواهند.

جمیری با بیان اینکه هر چند ممکن است در دوره ای مسئولان کم کاری داشته و مردم از این روند نگران باشند و ما این حق را به آنان می‌دهیم گفت: اما امروز مردم نشان دادند که پای سختی‌ها و دشواری‌ها ایستاده اند.

وی ادامه داد: دشمن به بهانه کمبودها و ضعف‌ها همواره در تلاش بوده که مردم را از حضور در صحنه انتخابات منصرف و آنان را کم انگیزه و به این وسیله به جمهوریت و حضور عمومی و حماسی مردم لطمه وارد کند اما حضور پرشور مردم نشان داد که این حربه دشمن در مقابل عزم و اراده ملت ایران کارساز نبوده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید هوشیار باشند که اگر از رفتار و عملکرد مدیران گله مند هستند قهر کردن با نظام راه حل مساله نیست و همین حضور حماسی و انتخاب اصلح برای گذر از مشکلات و تغییر شرایط ضروری است.

وی ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق های رای بیانگر این است که مردم به نظام خود پایبند هستند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۸۷۸ شعبه اخذ رای و ششمین دوره  شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۹۱۷ شعبه همزمان با سراسر کشور ساعت هفت صبح روز جمعه در استان بوشهر آغاز شده‌است.  


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه