آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » موثر ترین روش ها برای درمان بی شوهری/ کمی کنایه

تاریخ انتشار : 2017/06/15 - 16:55

 کد خبر: 6289
 1904 بازدید

کیست تا درد درون و زخم بیرون مرا / ازکرم مرهم‌ گذارد وز وفا درمان‌ کند / کیست‌ کز نیشم نماید نوش و از خارم رطب / محنتم را چاره سازد مشکلم آسان‌ کند...

موثر ترین روش ها برای درمان بی شوهری/ کمی کنایه

موثر ترین روش ها برای  درمان بی شوهری/ کمی کنایه

در راستای اینکه بحران بی شوهری در جامعه امروز بوجود آمده کلیه خانمهای محترم می تونن از روش های زیر استفاده کنن و البته مراقب باشن که سوءاستفاده نکنن .

۱- روش کوزه ایی:

 همان روش قرن های قدیم که دختر کوزه به دوش به سمت رودخانه می رفت پسر به کوزه می خوره کوزه بشکست و بعد چنین گفته اند که : اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی نتیجه گیری : بحران ازدواج حال حاضر بخاطر لوله کشی شدن آبه . از مسئولین خواهشمندیم کمی در آب رساندن به بالا دست فاریاب تعلل بیشتری کنند بلکه دختران گوزه به دست شده و گوشه ای از فاریاب، از درد بی درمان بی شوهری خلاص شود.

۲- روش عرفانی :

چهل شبانه روز جلوی خونه رو آب و جارو میکنی و ده تا شمع روشن میکنی شکلات بین مردم تقسیم میکنی تا مرد آرزوهات بیاد. نتیجه گیری : در صورت کمبود شمع میتونین فانوس هم روشن کنین . البته آب به همراه جارو برای تنگ زردی ها واجب الوجوب است چرا که هر روز شیر آب رو باز می کنن ولی برای فاریاب آب واجب نیست و جارو به تنهائی کفایت میکنه.

۳- روش سوسکی :

بخاطر ترس از یه سوسک که حتی میتونی خودت اون رو تو خونه یا کوچه کار بزاری همچین محکم میپری تو بغلش و بهش می چسبی که هیچ جور نتونه تو رو از خودش جدا کنه . نتیجه گیری : با تشکر از کلیه سوسک های محترم مقیم مرکز و حومه؛ سوسکهای همراه و البته سوسک های مقیم جیب بنده که مدتی به علت شسته نشدن لباسها در اونجا سکنی گزیدند.

۴- روش تیپ :

انواع تیپ های مختلف روی خودت پیاده میکنی بیست و دو کیلو لوازم آرایش از ارزانسرای ملیسا می خری و  روی خودت خالی میکنی و سعی میکنی تا آنجا که ممکن است لباس هات هم رنگی و  مورد توجه باشند (از اونائی که فروشگاه ملیسا میاره ) طوری که هرکس که تو خیابونه مجبور بشه حتما یک بار شما را نگاه کنه بعد گوشه خیابون می ایستی تا شوهر مناسب سوارتکنه(ماشین کجا بود. دستت رو بگیره ببره) . نتیجه گیری : پولاتون رو با خرید از فروشگاه ملیسا برای روز های با قیمانده تا درمان کامل ذخیره کنید.

 البته این روش رو  زحمت پلمبش  دارن می کشن پس زود باشید تا دیر نشده…
 

۵- روش خر خونی :

تو کلاس و مدرسه و دانشگاه نمره بیست کلاس میشی بلاخره تو کل سال های مدرسه یه خر خون دیگه پیدا میشه که بیاد سراغت و باعث بشه که نترشی . نتیجه گیری : اگه شوهر پیدا نشد تا مقطع دکترا ادامه بدین و بعد ترک تحصیل کنین وبیاین تو فاریاب خودمون یه پیمانکاری ای چیزی براتون دست و پا می کنیم تا زمان درمان کامل برسه بیکار نباشین.

۶- روش مایه داری :

با دوستان توی انواع پارتی های شبانه و پیست های اسکی و باشگاه های بیلیارد و بولینگ هر کوفت و زهر مار دیگری که میتونی شرکت میکنی و حواست فقط به یه شوهر مناسب هست تا چیز های دیگه . نتیجه گیری : سعی کنین همیشه چند میلیون در کیف خود داشته باشین. شاید یه باره تقی به توقی خورد. خودمم نمی دونم یعنی چی ولی شما داشته باشین الی الحساب

۷-  روش فامیلی :

یه کاغذ بر میداری و اسم تمام پسرهای فامیل از سن پنج تا پنجاه ساله رو که ازدواج نکردنن رو روش می نویسی بعد شروع به بررسی و تفکیک میکنی و اونهایی که شرایط را دارن رو انتخاب میکنی و یه برنامه ریزی برای عملیات تاکتیکی که بلاخره یه کدوم رو خفت کنی . نتیجه گیری : می تونین روی یه بچه پنج ساله برای بیست سال آینده برنامه بریزین. این اهداف بیست ساله خیلی مهمه تاکید می کنم براحتی از روش نگذرید…

۸-  روش نامردی :

جلوی یکی از این ماشین های پلیس یه دفعه می پری پسره رو میگیری تو بغلت و دستت رو میکنی تو دستش و ازش… (سانسور ) میگیری تا بعد از تعهد توی کلانتری مجبور بشه که باهات ازدواج کنه . البته این روش برای اونهایی است که از کلیه روش های بالا نا امید شده اند. این روش رو داشتیم که می گما. خیلی هم نتیجه می ده ولی چون کمی سرو صدا داره بذارینش برای اخرین مرحله اگه اونا نتیجه نداد از این استفاده کنید…/مطلب پایه عصر ایران


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , خشت خام
ارسال دیدگاه