آخرین اخبار

» استان » منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان جم مشخص شدند

تاریخ انتشار : 2021/06/21 - 8:28

 کد خبر: 20564
 17 بازدید

منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان جم مشخص شدند

منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان جم مشخص شدند

محمد حسینی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ۲۸هزار و ۳۶۶ نفر از واجدان شرایط رای در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان جم مشارکت کردند.

وی بیان کرد: نرخ مشارکت مردم شهرستان جم در انتخابات ۷۴.۶ درصد اعلام شده‌است.

حسینی در مورد انتخابات شوراها گفت: در شهر جم، سید علیرضا سجادی با ۲هزار و ۷۵۷ رای، معین راستین ۲هزار و ۵۰۸، علی پریشان یکهزار و ۹۲۱، سید مهدی حسینی یکهزار و ۸۸۶ و جواد مظفری با یکهزار و ۷۹۲رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند. 

وی اضافه کرد: همچنین مردم شهر ریز نیز حسن رمضانی با ۹۱۷ رای، سهراب تاجیک ۸۳۹، احمد شریفی نژاد ۸۱۳، نگهدار میرزایی ۷۹۳ و علی حکیمی با ۷۳۰ رای را به عنوان منتخبان شورای این شهر برگزیدند. 

فرماندار جم یادآور شد: در شهر بهارستان جلیل ادیب پور با ۷۷۸رای، علی احمدی ۷۴۴ رای، سید جلال حق شناس ۶۹۵، عباس بیننده ۵۵۱ و حسین اعظمی با ۵۳۷ رای به عنوان منتخبان شورای شهر انتخاب شدند.

حسینی اظهار کرد: سیده مریم موسوی با ۸۴۱رای، حسین طباطبایی با ۷۴۰، حسین نوروزی ۷۳۱، ابراهیم بکران ۵۵۶ و ابوذر ناصری ۵۱۲ از جمله منتخبان ششمین شورای شهر انارستان از سوی مردم برگزیده شدند. 

وی از مشارکت مردم و همه عوامل اجرایی در برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان جم قدردانی کرد. 


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه