آخرین اخبار

» استان » مردم دشتستان از وضعیت آب شاکی هستند

تاریخ انتشار : 2021/06/14 - 15:46

مردم دشتستان از وضعیت آب شاکی هستند

مردم دشتستان از وضعیت آب شاکی هستند

ابراهیم رضایی در نشست با مدیرعامل آب منطقه ای بوشهر که با موضوع بررسی وضعیت آب دشتستان برگزار شد، اظهار کرد: دشتستان با چالش‌های زیادی در حوزه آب روبرو است و هم در زمینه آب شرب و هم در زمینه آب کشاورزی مشکلات جدی دارد.

وی با انتقاد از عدم تحقق وعده های مسئولان استانی و کشوری برای تامین اعتبارات مورد نیاز طرح های حوزه آب دشتستان، بیان کرد: سد دالکی از مهم‌ترین و بزرگترین پروژه های شهرستان دشتستان و استان بوشهر است ولی به دلیل عدم تامین اعتبار مسیر کندی را برای تکمیل طی می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر تلاش ها و پیگیری های سال قبل، از ابتدای امسال نیز پیگیری مجدانه ای برای تامین اعتبارات سد دالکی داشته ام.

وی تاکید کرد: با وجود نامه و قول و وعده معاونین رئیس جمهور و وزیر نیرو، هنوز اعتبارات سد دالکی تامین نشده است.

نماینده دشتستان ادامه داد: با رئیس مجلس، وزیر نیرو، معاونین رئیس جمهور، رییس سازمان برنامه و معاونان وی، معاون سپاه، معاون وزیر نیرو و…  در این زمینه صحبت کردم و وعده پیگیری دادند.

رضایی با قدردانی از تلاش‌های مدیران شرکت آب منطقه‌ای بوشهر خاطرنشان کرد: به خاطر اهمیتی که این پروژه داشته و برای مردم بسیار مهم است، بارها و بارها از وزیر نیرو درخواست کردم که اعتبارات مورد نیاز تامین شود و وزیر نیرو قول داد ولی کاری نکرده است.

وی با بیان اینکه ناچاریم برخی واقعیات را با مردم در میان بگذاریم، گفت: انتظار می‌رفت که اقدام عملی و جدیت بیشتری در مدیریت اجرایی استان برای پیشرفت سد دالکی شاهد باشیم اما یا نخواستند یا نتوانستند، که در هر صورت مردم ضرر کردند.

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه