آخرین اخبار

» خشت خام » لطفاً “دختران” را به صورت فایل بفرستید کیفیت پائین نیاید/ طنز

تاریخ انتشار : 2018/04/09 - 11:11

 کد خبر: 10453
 819 بازدید

لطفاً “دختران” را به صورت فایل بفرستید کیفیت پائین نیاید/ طنز

لطفاً “دختران” را به صورت فایل بفرستید کیفیت پائین نیاید/ طنز

اینکه هر کس هرچه بگوید دیگر بازخواست نمی شود و اینکه هر کس هرچه در ذهنش تراوش کند را به عنوان سند باور کند و توقع داشته باشد مردم باور کنند دیگر امری عادی شده و در این زمینه دُرفشانی و گوهرپراکنی مقامات و مسوولان کشور همچنان ادامه دارد. الحمدالله امروز رییس دانشکده صداوسیما مواد اولیه ما را برای تولید یک مطلب طنز فراهم کرد و باعث شد ما نانی به کف آریم و به غفلت نخوریم.

این فرد گفته است: باز بودن تلگرام مساوی است با قاچاق دختران ایرانی!

 

زیرا ما نمی‌توانیم شبکه‌های قاچاق را که در تلگرام فعالیت می‌کنند رصد کنیم پس باید تلگرام فیلتر شود.خب… همین یک دلیل را برای فیلتر تلگرام کم داشتیم که خدا را شکر محکم‌ترین، مستدل‌ترین، مُتقَن‌ترین، محکمه‌پسند‌ترین، مستند‌ترین، مسلم‌ترین و بهترین دلیل برای فیلتر تلگرام هم پیدا شد. همان‌طور که دو روز پیش در همین ستون نوشتم، بیش از ۹۸ درصد مشکلات فعلی کشور تلگرام است.

 

تلگرام مواد مخدر وارد و پخش می‌کند، دکل نفتی می‌دزدد، اختلاس می‌کند، پول موسسات مالی را بالا می‌کشد، هوا را آلوده می‌کند، نزدیکانش را به پُست‌های مهم مملکتی منصوب می‌کند و هزاران کثافتکاری دیگر…که امروز مشخص شد دختران ایرانی را هم به خارج از کشور قاچاق می‌کند. محققان دانشکده صداوسیما معتقدند: تلگرام دختران را در یک فتیل زیپ شده جا می‌دهد و حجم آن را کم می‌کند سپس آنها را در ایران آپلود می‌کنند و به کشورهای مختلف می‌فرستند.

 

قاچاقچیان نیز در کشورهای مقصد دختران ما را دانلود می‌کنند و پس از دانلود از طریق نرم‌افزار winRar آنها راextrack کرده و به حجم اولیه بر‌می‌گردانند. در این پروسه‌ خطرناک بسیاری از دختران سرزمین‌مان به دلیل کوچک شدن بیش از اندازه و محبوس شدن در تلگرام تا رسیدن به کشور مقصد، به دلیل ایست قلبی یا خفگی جان خود را از دست می‌دهند.

 

این محققان قبل از این نیز قاچاق دختران خردسال (زیر ۲۵ مگابایت) را از طریق ایمیل شناسایی کرده بودند.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : خشت خام , دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه