آخرین اخبار

» دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات » قیمت سیم‌کارت‌ دائمی ایرانسل نصف شد

تاریخ انتشار : 2017/04/30 - 12:13

 کد خبر: 5708
 399 بازدید

مشترکان هنگام فعال‌سازی سیم‎‌کارت خود 20 گیگ اینترنت اولیه ماهانه نیز روی سیم‌کارت خود فعال می‌کنند

قیمت سیم‌کارت‌ دائمی ایرانسل نصف شد

قیمت سیم‌کارت‌ دائمی ایرانسل نصف شد

به نقل از خبرگزاری تسنیم، هم اکنون سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل با قیمت ۶۰ هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.

 

مشترکانی که با خرید سیم‌کارت‌های دائمی یا از طریق ترابرد شماره‌های تلفن همراه خود به ایرانسل بپیوندند ۲۰ گیگ اینترنت برای ماه اول و پس از آن ماهانه ۱ گیگ اینترنت تا ۶ ماه به صورت رایگان دریافت کرده و از اینترنت   ۴٫۵G ایرانسل نیز استفاده خواهند کرد.
استفاده از اینترنت رایگان همراه سیم‌کارهای دائمی این‌گونه است که مشترکان هنگام فعال‌سازی سیم‎‌کارت خود ۲۰ گیگ اینترنت اولیه ماهانه نیز روی سیم‌کارت خود فعال می‌کنند، پس از استفاده از آن در پایان ماه نخست، تا ۶ ماه به صورت ماهانه ۱ گیگ اینترنت دیگر نیز دریافت خواهند کرد.

همچنین مشترکان سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با افزایش شارژ خط تلفن همراه خود تا ۶۰ هزار تومان و با شماره گیری کد دستوری*۷۰#(ستاره ۷۰ مربع) سیم کارت‌ خود را از اعتباری به دائمی تبدیل کنند.

به گزارش تسنیم، مدیر عامل همراه اول هفته گذشته در مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور سهامداران شرکت ارتباطات سیار ایران گفته بود که همراه اول و رایتل در طرح ملی ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه به ترتیب ۵۲۰۰ و ۱۸۰۰ بالانس مثبت ثبت کردند و در مقابل ایرانسل ۷۰۰۰ بالانس منفی داشته به این معنی که ریزش مشترکان ایرانسل بیش از دو اپراتور دیگر بوده است.

بنابراین احتمال می‌رود اپراتور دوم ارتباطی، با کاهش قیمت سیم‌کارت‌های دائمی خود به دنبال رقابت با اپراتورهای اول و سوم و جذب بیشتر مشترکان آنهاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم


برچسب ها :
دسته بندی : دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه