آخرین اخبار

» استان » فردا، روز نقش‌آفرینی ملت ایران…

تاریخ انتشار : 2021/06/17 - 15:21

فردا، روز نقش‌آفرینی ملت ایران…

فردا، روز نقش‌آفرینی ملت ایران…

سفرهای استانی کاندیداها و فعالیت ستادهای انتخاباتی یکی پس از دیگری به تیتر اخبار تبدیل شد و فعالیت‌ها برای انتخابات در استان‌ها با مناظره‌ها، سخنرانی تبلیغاتی کاندیداها و حامیان شاخص آن‌ها اوج گرفت.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با تاکید بر لبیک گفتن به ندای رهبری برای شرکت در انتخابات گفت: فردا مردم با نقش‌آفرینی خود، پشتوانه محکمی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران چه در سطح داخلی و چه بین‌المللی ایجاد می‌کنند. 

علی احمدی‌زاده با تبریک دهه کرامت و اشاره به سخنان روز چهارشنبه حضرت آیت الله خامنه‌ای با مردم درباره اهمیت انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در آستانه حماسه بزرگ انتخاب ۱۴۰۰، حضور حداکثری و انتخاب اصلح، دشمنان این انقلاب با تمام ابزار خود از ماه‌ها قبل به فکر ایجاد یاس و ناامیدی در مردم ایران اسلامی جهت حضور نیافتن مردم پای صندوق‌های رای هستند. دشمن همیشه در تلاش است وانمود کند که ملت عزیز ایران رغبتی برای شرکت در انتخابات ندارند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند، جمهوریت در نظام اسلامی، با مشارکت مردم محقق می‌شود و اگر مشارکت در انتخابات پایین باشد، دشمن مجال زورگویی پیدا می‌کند. پس ما باید درک کنیم که رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی همین همراهی و مشارکت حداکثری مردم در صحنه‌های سرنوشت ساز سیاسی به ویژه انتخابات ریاست جمهوری است.

این انقلاب با هدایت‌های عالمانه رهبری هر روز محکم‌تر شد

رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر ادامه داد: مردم شریف ایران اسلامی همواره به تاسی از امام امت، رهبر فرزانه انقلاب و شهید سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی وفاداری خود را با حضور حداکثری در تمام عرصه‌های انقلاب ثابت کرده‌اند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زده‌اند.

احمدی‌زاده خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات یک عمل واجب است. دشمنان بسیاری از نیروهای تبلیغاتی و منافق را بسیج کردند تا کاری کنند که ملت پای صندوق‌های رای نیایند، اما در کشور ما بعد از انقلاب اسلامی با مردم سالاری و اراده جوشان، مردم همیشه در صحنه بوده‌اند که اگر این نبود انقلاب ما یک سال هم دوام نمی‌آورد، ولی این انقلاب با هدایت‌های عالمانه مقام معظم رهبری هر روز محکم‌تر شد.

وی اظهار کرد: بعضی انتخابات را بعضی فقط با یک بعد سیاسی می‌دانند، اما نظر ما این نیست، انتخابات مظهر حضور مردم، احقاق حقوق و مظهر اقتدار ملی یک کشور است تا مردم سرنوشت کشورشان را به دست خودشان رقم بزنند. از ملت شریف ایران و دانشگاهیان انتظار داریم آگاهانه انتخاب کنند و تصمیم بگیرند.

شرایط کشور قفل شده است 

این مقام مسئول بیان کرد: شرایط کشور پیچیده و قفل شده است؛ در حوزه مدیریت مشکل وجود دارد همین وضعیت اقتصادی، معیشت مردم به ویژه قشر ضعیف را خدشه‌دار کرده؛ بنابراین باید علاوه بر شرکت در انتخابات کسانی را که برای رفتن به پای صندوق رای مردد هستند را تشویق کنیم.

علی احمدی‌زاده تصریح کرد: همه به وجود یک سری مشکلات و تنگناها واقف هستیم و رهبر معظم انقلاب همواره این موارد را به مسئولان گوشزد کردند، مردم باید با انتخابی آگاهانه فردی انقلابی، مومن و پایبند به آرمان‌های نظام و انقلاب را انتخاب کنند که بتواند با برنامه در زمینه حل مشکلات جامعه گام بردارد.

وی ادامه داد: با شرکت در انتخابات و انتخاب آگاهانه کسی را بر کرسی ریاست بنشانید که درد و مشکلات‌تان را بشناسد، امروز کشور با مشکلات معیشتی، فساد و بیکاری دست به گریبان است، معضلاتی که با توجه به ظرفیت‌های عظیم کشور همگی قابل حل هستند.

اینکه بنشینیم پشت میز و شعار بدهیم فایده‌ای ندارد

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر ادامه داد: برای حل این معضلات به مدیر جهادی نیاز است. اینکه ما بنشینیم پشت میز و شعار بدهیم فایده‌ای ندارد.

وی با تاکید بر شناخت ظرفیت‌های هر استان به طور جداگانه گفت: با وجود ظرفیت عظیم دریا و پتانسیل انرژی در استان بوشهر باید باور داشت که می‌توان با استفاده از آنها بسیاری از مشکلات را حل کرد.

در مسیر انتخابات شوراها از قومیت‌گرایی خارج شویم

این مسئول اظهار کرد: همزمانی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با انتخابات ریاست جمهوری نباید ما را از اهمیت تشکیل شوراهای قوی، متخصص و توانمند غافل کند چرا که شوراها به عنوان پایه اصلی توسعه هر شهر به شمار می‌روند.

وی تصریح کرد: باید سعی شود که در مسیر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از قومیت‌گرایی خارج شد تا شاهد اتفاقی خوب برای نهاد شورا و آینده شهر باشیم. 

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه