آخرین اخبار

» استان » صفایی بوشهری: عدم حضور در انتخابات همراهی با تحریم کنندگان خارجی است

تاریخ انتشار : 2021/06/18 - 8:08

 کد خبر: 20428
 9 بازدید

صفایی بوشهری: عدم حضور در انتخابات همراهی با تحریم کنندگان خارجی است

صفایی بوشهری: عدم حضور در انتخابات همراهی با تحریم کنندگان خارجی است

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری که در همان دقایق ابتدایی رای گیری برای شرکت در انتخابات به صندوق رای مستقر در کنار ساحل بوشهر مراجعه کرده بود، اظهار کرد: مایه افتخار است که در آغازین دقایق رای گیری می‌بینیم که مردم با استقبالی شایان، حضوری حماسی و پربصیرت در انتخابات داشته‌اند.

وی ادامه داد: این نشان از وفاداری، پایداری، بصیرت و مجاهدت مردم دارد. 

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: انتخابات مایه اقتدار ملی و فراملی، کاهش دهنده توطئه‌های دشمنان و باعث تحول بنیادین در عرصه برنامه‌ریزی و نوع مدیریت اجرایی کشور است.

صفایی بوشهری افزود: دشمنانی که تحت عنوان کنترل، مهار و براندازی تهاجم سخت و نرم علیه ایران عزیز ایجاد می‌کنند با حضور حماسی مردم موجب خواهد شد که در برنامه ریزی‌های خود تجدید نظر کنند.

وی خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات وظیفه‌ای الهی، ملی و انسانی است، و چون مایه اقتدار ملی و فراملی می‌شود، مایه تحول بنیادین در نوع مدیریت اجرایی و برنامه‌ریزی و سبب کاهش توطئه‌های دشمنان خواهد شد، بنابراین شرکت در آن واجب و حضور نیافتن همراهی با تحریم کنندگان خارجی است.

امام جمعه بوشهر یادآور شد: آن‌ها از بیرون در عرصه‌های اقتصادی تحریم می‌کنند و از درون هم به دنبال تحریم انتخابات هستند. مردم در ایران و استان ولایتمدار بوشهر قاعدتا و قطعا حضوری پرمعنا و پرمفهوم خواهند داشت، زیرا هم خواهان ارتقاء سطح اقتدار ملی و بین المللی هستند هم خواستار تحول در عرصه اجرایی و برنامه ریزی برای مشکلاتی که می‌بینند و هم به دنبال نقش آفرینی در معماری سیاسی، اجتماعی، و اقتصادی در نظام خود هستند.

آیت‌الله صفایی بوشهری تاکید کرد: اگر امام و شهدا و شهید سلیمانی بودند به طور حتم در انتخابات شرکت می‌کردند و به دیگران هم توصیه می‌کردند که در انتخابات حضور داشته باشند، از سوی دیگر دشمنان هم به دنبال تحریم انتخابات و کم شدن حضور مردم هستند، بنابراین برای اینکه به توصیه امام و رهبر انقلاب و شهدا عمل، و با دشمن مقابله کنیم باید در انتخابات حضور داشته باشیم.

وی گفت: حضور در انتخابات مانند حضور در جبهه‌های دفاع مقدس است، در زمان دفاع مقدس حضور نظامی بود اینجا حضوری همه جانبه.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: مردم حضوری حماسی در انتخابات داشته باشند و در همان ابتدای ساعات رای گیری پای صندوق‎‌های رای بیایند تا برگ زرین دیگری بر کتاب تابناک حماسه خود اضافه کنند.

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه