آخرین اخبار

» استان » رای اولی‌های گناوه‌ نخستین مشارکت همگانی را تجربه کردند

تاریخ انتشار : 2021/06/18 - 18:48

 کد خبر: 20452
 13 بازدید

رای اولی‌های گناوه‌ نخستین مشارکت همگانی را تجربه کردند

رای اولی‌های گناوه‌ نخستین مشارکت همگانی را تجربه کردند

به گزارش ایرنا، در انتخابات ادوار انقلاب افرادی هستند که قرار است برای نخستین بار در سرنوشت کشور خود با دیگر هم میهنان سهیم شوند و با انتخابی شایسته به پیشرفت و آبادانی کشور کمک کنند.

 انتخاب کردن در هر کاری  برای اولین بار هیجان و لذت خاصی دارد بویژه که نخستین بار زمینه برای حضور در عرصه سیاسی و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور خود فراهم شده باشد.

با شروع  انتخابات، شور و هیجان و شوق خاصی در میان رای اولی‌ها ایجاد می‌شود و آنها با احساس و غرورملی، ثابت قدم گام در عرصه انتخابات می‌گذارند  تا سهمی در آینده کشور داشته باشند.

اشتیاق رای اولی‌ها برای حضور در نخستین مشارکت سیاسی که نقطه عطفی در زندگی آنان محسوب می‌شود، نشان از پویایی فعالیت‌های سیاسی در کشور دارد که نتیجه آن تداوم مشارکت آگاهانه آنها در تمام عرصه‌ها خواهد بود.

رای اولی های گناوه‌ای همانند دیگر هم سالان خود ثابت قدم پا به میدانی گذاشتند که حاصل خون شهیدان والامقام زیادی است و  توانستند امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورند.

جوان رای اولی گناوه‌ای در زمان انداختن رای خود در صندوق به خبرنگار ایرنا گفت: احساس غرور و افتخار می‌کنم و به خود می‌بالم که می‌توانم با رای خود سهمی در سرنوشت کشور داشته باشم.

احمدرضا بهارلوفر افزود: حضور در انتخابات همانند دیگر مردم ایران وظیفه خود می‌دانم و خدا را شاکرم که این توفیق را به من داده است، امسال بتوانم در انتخابات رای دهم.

وی به دیگر رای اولی ها توصیه کرد: بخاطر پاسداشت خون شهدا و آرمان‌های امام راحل حضور در انتخابات را فرصتی مغتنم بشمارند و رای خود را که بسیار برای کشور سرنوشت ساز است، در صندوق بریزند.

یکی دیگر از رای اولی‌های گناوه‌ای گفت: روز انتخابات، روز جشن بلوغ سیاسی رای اولی‌ها است و باید این فرصت را غنیمت بشمارند و مشارکت گسترده کنند.

                                                                               رای اولی‌های گناوه‌ مشارکت همگانی را تجربه کردند

محمدحسین بهروزی افزود: رای من و دیگر هموطنان بویژه رای اولی‌ها برای سرنوشت و آینده کشور حایز اهمیت است و باید با دست‌های خودمان این مهم را رقم بزنیم.

وی اظهارداشت: از هر کسی که در این دوره از انتخابات بیشترین رای بیاورد  انتظار دارم هر آنچه که شعار داده است در واقعیت جامه عمل بپوشانند و وعده‌های داده شده  را به فراموشی نسپرند.

رای اولی دیگری از گناوه گفت: حضور تک تک ایرانی در پای صندوق های رای، پاسداری از قطره قطره خون شهیدان است.

محسن احمدی افزود: من و دیگر هموطنان در پای صندوق رای با شور  و دلگرمی خاصی حضور یافته ایم تا  آینده و فردایی بهتر برای کشور عزیزمان ترسیم کنیم.

وی بیان کرد:  حضور و مشارکت پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رای موجب اقتدار ملی و اعتباربخشیدن کشور در بعد بین المللی خواهد شد.

دختر رای اولی گناوه‌ای هم گفت:  برای اولین در یک رویداد مهم کشور شرکت می‌کنم و برایم مایه افتخار مباهات است و احساس خوبی دارم. 

                                                                                              رای اولی‌های گناوه‌ مشارکت همگانی را تجربه کردند

فاطمه گتویی افزود: هر رایی که در صندوق ریخته می‌شود، ارزش خیلی والایی برای شکوفایی و ثبات و اقتدار کشور دربرخواهد داشت.

وی اظهارداشت: رایی که من و هموطنان در صندوق می‌ریزیم برای یک شخص یا گروه خاصی تعلق ندارد بلکه کل کشور را دربرمی‌گیرد و بسیار سرنوشت ساز است.

فرماندار گناوه گفت: در این دوره از انتخابات از مجموع ۶۸ هزار و ۶۷۵ واجد شرایط، یکهزار و ۷۹۴ نفر رای اولی هستند.

غلامرضا مهرجو افزود: شرکت رای اولی‌ها در انتخابات مایه افزایش شور و نشاط انتخاباتی است و  در پای صندوق‌های رای و با  دعوت اطرافیان خود به حضور در این امر مهم، حماسه دیگری را رقم خواهند زد. 

وی از عموم مردم این شهرستان بویژه رای اولی‌ها خواست برای حفظ و پاسداری از انقلاب و نظام و دین اسلام پای صندوق های رای حضوری پرشور یابند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه