آخرین اخبار

» استان » درخواست صیادان بوشهر از رئیس‌جمهور آینده

تاریخ انتشار : 2021/06/14 - 9:00

 کد خبر: 20252
 22 بازدید

درخواست صیادان بوشهر از رئیس‌جمهور آینده

درخواست صیادان بوشهر از رئیس‌جمهور آینده

از دوران جنگ تحمیلی گرفته که وقتی جنگ به دریا کشیده شد، صیادان بوشهری که دریا را به خوبی می‌شناختند قایق‌ها ولنج‌هایشان را سفینه رزم کردند تا هم نیرو و مهمات جابه‌جا کنند و هم مردمی را که در میان آتش گرفتار شده بودند، به ساحل نجات برسانند.

این روزها هم اگر چه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند از دادن مجوزهای صید ترال و ریختن پساب‌ها به دریایی که سهم آنهاست تا نداشته پشتوانه شغلی اما هیچ کدام را بهانه‌ای برای شرکت نکردن و ابراز ارادتشان به میهن ندانسته‌اند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی صیادی استان بوشهر به نمایندگی از جامعه صیادی از اعلام  پرشور این نصف برای حضور در پای صندوق های رأی خبر داد.

محمد کارگر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ملت شریف ایران و مردم ولایتمدار استان بوشهر حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند، حماسه که حضور و دریای شور و شعور. بیاییم با هم و از برای هم حضوری آگاهانه و مسئولانه در تعیین سرنوشت خود و کهن سرزمین ایران اسلامی داشته باشیم که بگوییم ما هستیم و خواهیم بود و می‌بالیم به دین و میهن‌مان، مفتخریم به نظام و انقلاب‌مان و جان می‌دهیم در راه عقیده و ایمان‌مان.

وی تصریح کرد: از ارزش‌ها و آرمان‌ها حراست می‌کنیم، چرا که می‌خواهیم ایران عزیزمان همواره پایدار باشد پس و ما نیز باید همیشه بیدار و هوشیار باشیم. لبیک می‌گوییم به ندای امام و شهدا و فرمان حضرت آقا مقام عظمی ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای را اجرا می‌کنیم.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی صیادی استان بوشهر با عنایت به حساسیت و ضرورت شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال جاری و نیز در شرایط حساس کنونی بر خود وظیفه می‌دانیم فعالانه و با بصیرت کامل پای صندوق‌های رای حضور یافته و مشارکت حداکثری کنیم.

کارگر تاکید کرد: هر برگ رای مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و معاندان، تاییدی بر ارزش‌ها و ادامه را شهدای گلگون کفن انقلاب دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به ویژه سردار دل‌ها شهید والا مقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

وی گفت: بدین وسیله آمادگی کامل جامعه شریف و فهیم صیادی استان دارالحماسه و شهید پرور بوشهر همچنین خانواده‌های محترم آنان، این مرزبانان دریا دل و این تلاشگران عرصه اقتصاد و اشتغال همانند دیگر اقشار و صنوف مختلف جهت مشارکت حداکثری و پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در راستای توسعه و پیشرفت به ویژه تحقق شعار سال همانا تولید پشتیبانی و مانع زدایی‌ها به منظور انتخابی اصلح اعلام می‌داریم.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی صیادی استان بوشهر اظهار کرد: انتظار جامعه صیادی از رئیس جمهور آینده این است که با توجه به کاهش شدید ذخایر منابع دریایی به عنوان ثروت ملی و پشتوانه معیشتی جامعه صیادی که ناشی از لرزه‌نگاری‌ها و اکتشافات نفت و گاز در بستر دریا، ورود پساب‌های صنعتی و خانگی به دریا همه باعث آسیب‌های جدی شده است.

۲۸ خرداد ماه امسال ۲ کارزار انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در ایران اسلامی برگزار خواهد شد و محور مهم این میدان انتخاباتی خود مردم  و حضورشان در پای صندوق‌های رای است. فرقی نمی‌کند معلم، کشاورز، بازاری، صیاد و یا در هر حوزه‌ دیگری فعالیت کنیم، وقتی دل در گرو میهنمان باشد تا با پای جان به سمت صندوق‌های رای برویم.

انتهای پیام 


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه