آخرین اخبار

» دخترانه » خرید برای شوهر…

تاریخ انتشار : 2016/09/26 - 14:07

 کد خبر: 344
 567 بازدید

خرید برای شوهر…

خرید برای شوهر…

یکی از دغدغه های همیشگی زنان خریدن هدیه برای شوهرانشان است؛ در این مقاله برای شما پیشنهاد هائی ارائه شده است که شاید جالب و مفید باشد…

 

لباس خریدن کافی است؟

دست از خریدن لباس ‌بردارید. درست است که مردهای امروزی بیشتر از قدیمی‌ها به فکر رسیدن به سر و وضع‌شان هستند اما وقتی همیشه بعد از باز کردن هدیه به یک پیراهن یا شلوار می‌رسند، هیجان‌شان را برای هدیه گرفتن از دست می‌دهند. سراغ گزینه‌های متفاوت‌تر بروید. اگر اهل انجام دادن کارهای فنی خانه است، یک پیچگوشتی برقی مدرن می‌تواند خوشحالش کند و اگر اهل ورزش است، یک وسیله ورزشی که مدت‌هاست برای خریدنش نقشه کشیده او را خوشحال خواهد کرد.

کارت هدیه خوشحالش می‌کند؟

درست است که خریدن کارت هدیه می‌تواند به برخی افراد بی‌توجهی‌تان به علایق آنها را یادآوری و این پیام را صادر کند که «من تو را خوب نمی‌شناسم» اما بعضی‌ها بدشان نمی‌آید کمی پول نقد بگیرند و خودشان با سلیقه خود خرید کنند. اگر همسرتان از کسانی است که زیاد برای خودشان و علایق‌شان پول خرج نمی‌کنند، شاید دریافت یک کارت هدیه پر و پیمان که باید تنها برای خودش آن را خرج کند، باعث خوشحالی‌اش شود.

به همکارتان اعتماد نکنید!

اگرچه آقای همکار شما می‌تواند در انتخاب هدیه مناسب به شما کمک کند اما یادتان نرود که تفاوت علایق، شخصیت و سبک زندگی او می‌تواند بر انتخابش تاثیر داشته باشد و چنین همفکری به یک خرید اشتباه منجر شود. پس اگر او علایقی متفاوت با همسرتان دارد، سعی کنید به جای گرفتن راهنمایی از چنین کسی، از دل صحبت‌های روزانه با همسرتان به چیزی که دوست دارد لحظه سال تحویل هدیه بگیرد، برسید.

احساساتی نشوید

اگر یک زن رمانتیک باشید که به ماندگار کردن لحظه‌ها و نگه داشتن یادگاری‌ها اهمیت می‌دهد، احتمالا وقت هدیه دادن یک کارت تبریک هم به کادوی‌تان ضمیمه می‌کنید. بعید نیست که شوهرتان هنگام دیدن این کارت ذوق زیادی از خود نشان دهد و البته بعید نیست که چند روز بعد، آن را گم کند یا در گوشه‌‌ای بی‌اهمیت بیندازد. ناراحت نشوید. بسیاری از آقایان چندان اهل یادگاری نگه داشتن نیستند. آنها تنها از دریافت هدیه‌ها لذت می‌برند و جز استفاده کردن‌شان، به چیز دیگری فکر نمی‌کنند. اگر همسر شما در این گروه جا می‌گیرد، پیشنهاد می‌کنیم به فکر دادن کارت یا عروسک به او نباشید و سراغ گزینه‌هایی بروید که می‌تواند در زندگی روزانه‌اش از آنها استفاده کند.

علایق خودتان را فراموش کنید

در صورتی که شما یک زن اهل حساب و کتاب باشید، احتمالا هنگام خرید هدیه به منطقی بودن پولی که می‌دهید، فکر می‌کنید و این منطق را با مقایسه کالای مورد نظر با علایق خودتان می‌سنجید. در چنین شرایطی احتمالا ترجیح می‌دهید به جای خریدن کلکسیون کاملی از آثار شهرام ناظری با قیمت چند صد هزار تومان یا کامل کردن آرشیو فیلم‌های همسرتان، سراغ گزینه‌های کاربردی‌تر مثل لباس و عطر بروید و به قول خودتان با خرید سی‌دی و کالاهایی از این دست پول‌تان را دور نریزید اما برای بسیاری از مردها، همین کالاهای به ظاهر فانتزی بیشتر از چیزهایی که شما فکرش را می‌کنید،می‌تواند خوشحال‌کننده باشد. اگر همسرتان موسیقی باز است یا یک فیلم‌بین حرفه‌‌ای است، حتما این راهنمایی ما را هنگام خریدن هدیه مورد نظرتان قرار دهید.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : دخترانه
ارسال دیدگاه