آخرین اخبار

» دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات » حذف اینترنت حجمی تا پایان مرداد ماه تکذیب شد!

تاریخ انتشار : 2017/07/11 - 7:19

 کد خبر: 6728
 311 بازدید

حذف اینترنت حجمی تا پایان مرداد ماه تکذیب شد!

حذف اینترنت حجمی تا پایان مرداد ماه تکذیب شد!

در حالی‌که مدتی پیش اعلام شد اینترنت حجمی تا مرداد ماه حذف می‌شود، گزارش جدید حاکی از آن است که این طرح تا پایان دولت یازدهم تنها در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، مطرح خواهد شد و بدین معنی نیست که اواسط تابستان، اینترنت حجمی حذف شود.

محمدرضا فرنقی‌زاد، سخنگوی وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، با تکذیب خبر توقف فروش اینترنت حجمی و فروش اینترنت به صورت نامحدود از مردادماه گفت: این طرح از مدت‌ها پیش مطرح بوده و وزیر ارتباطات گفتند طرح تا پایان دولت اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه اعلام خبر آغاز اجرای این طرح از مردادماه از قول وزیر ارتباطات صحت ندارد، اظهار داشت: بنابر اعلام وزیر پیشنهاد توقف فروش حجم اینترنت ثابت در وزارت ارتباطات مطرح است که این پیشنهاد تا پایان دولت در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تصویب و اجرا مطرح می‌شود.

در این باره جهانگیر اسدی سخنگوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، ضمن رد خبر توقف فروش حجمی اینترنت و فروش نامحدود اینترنت از مرداد، گفت: این پیشنهاد در دست بررسی و در مرحله کارشناسی است و هنوز در کمیسیون تنظیم مقررات مطرح نشده است.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد پس از طی مراحل کارشناسی در کمیسیون تنظیم مقررات مطرح می‌شود، افزود: زمان اجرای این پیشنهاد از مردادماه صحیح نیست و ممکن است ابهاماتی را برای کاربران ایجاد کند.

اسدی تصریح کرد: احتمال اینکه این پیشنهاد ماه آینده در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مطرح شود، وجود دارد، اما آغاز تغییر فروش اینترنت به کاربران رسماً اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع:شهر سخت افزار


برچسب ها :
دسته بندی : دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه