آخرین اخبار

» ورزشی » برانکو: برای تاریخ دبی با هیچ کس توافق نکرده ام / لیست نقل و انتقالات را فقط من و طاهری می دانیم

تاریخ انتشار : 2016/12/29 - 14:36

 کد خبر: 2522
 540 بازدید

برانکو: برای تاریخ دبی با هیچ کس توافق نکرده ام / لیست نقل و انتقالات را فقط من و طاهری می دانیم

برانکو: برای تاریخ دبی با هیچ کس توافق نکرده ام / لیست نقل و انتقالات را فقط من و طاهری می دانیم

به گزارش پاریو به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی پرسپولیس گفت: در همه خطوط باید بازیکن جذب کنیم و حداقل ۴ بازیکن جدید می‌خواهیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین صبح امروز تیمش در جمع خبرنگاران درباره اینکه مدیرروابط عمومی باشگاه نام سروش رفیعی، شایان مصلح، ایگور پراهیچ و شجاع خلیل‌زاده را به عنوان نفرات مدنظر او اعلام کرد اما سرپرست باشگاه این موضوع را رد کرد و گفت این لیست محرمانه است، اظهار داشت: طاهری درست گفته و لیست ما محرمانه است و فقط من و طاهری آن را می‌دانیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فعلا ۵ بازیکن ما رفته‌اند باید جای خالی آنها را پر کنیم اما شرایط سخت است. بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد دارند. مذاکرات‌مان را با باشگاه‌ها و بازیکنان مدنظرمان انجام داده‌ایم اما تا زمانی که به نتیجه‌ نرسیده‌ایم نمی‌توانیم نامی از بازیکنی اعلام کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که رفتن چه نفراتی از پرسپولیس قطعی شده است، عنوان کرد: امید عالیشاه، احمد نوراللهی، محمد‌امین آرام‌طبع، شهاب زاهدی و محمد رحمتی نفراتی هستند که رسما از ما جدا شدند و نیم‌فصل دوم آنها را نخواهیم داشت.

برانکو درباره اینکه تکلیف بازیکنان اوکراینی چه خواهد شد، گفت: چیزی که مشخص است این دو بازیکن تحت قرارداد باشگاه هستند و وقتی با باشگاه قرار داشته باشند طبیعی است که در تمرینات شرکت کنند. محمد انصاری هم صحبت از رفتنش به چین است. او نیز به مانند بازیکنان اوکراینی فعلا با ما هست، اما ۵ نفری که نام بردم جدایی‌شان از پرسپولیس قطعی شده است.

وی در پاسخ به این سوال که قصد دارد با توجه به جدایی تعداد زیادی از بازیکنان در چه پست‌هایی بازیکن جذب کند، تاکید کرد: در همه خطوط باید بازیکن جذب کنیم، از خط دفاع گرفته تا خط هافبک، کناره‌ها و حمله. حداقل باید ۴ بازیکن جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزاری اردوی تیم ملی و حضور چند بازیکن تیمش در این اردو گفت: هنوز چیزی در این باره اعلام نشده است. هر زمان که رسما اعلام شد آن موقع نظر خود را می‌گوییم.

برانکو درباره ابقای طاهری در پرسپولیس تصریح کرد: وقتی در کرواسی بودم این موضوع را شنیدم. من نمی‌دانم قانون و مقررات چه می‌گوید اما خوشحالم که طاهری در پرسپولیس ماندنی است چون برنامه‌ای را با هم شروع کردیم که دوست داریم با هم نیز ادامه دهیم.

وی در خصوص تاریخ برگزاری دربی (۲۴ بهمن) و اینکه عنوان شده شما و منصوریان برای برگزاری دربی در تاریخ ۲۸ بهمن توافق کرده‌اید اما سازمان لیگ ۲۴ بهمن را به عنوان تاریخ برگزاری دربی اعلام کرده، اظهار داشت: من با هیچ‌کس در این باره توافق نکرده‌ام. در حال حاضر نمی‌توانم در این باره جوابی بدهم چون برنامه را هنوز ندیده‌ام. منتظر هستم باشگاه برنامه را بدهد و این فرصت را به من بدهید تا پس از مشاهده برنامه نظر خودم را بگویم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب بازیکن خارجی برای لیگ قهرمانان آسیا گفت: لازم است که ما ترکیب خوبی را برای نیم‌فصل دوم ایجاد کنیم. اگر بخواهیم بازیکن خارجی بگیریم این مسئله فقط برای لیگ قهرمانان آسیا نخواهد بود، چون یک بازیکن با کیفیت فقط برای ۶ بازی نمی‌آید.

برانکو در پایان درباره اردوی تیمش برای مسابقات آسیایی عنوان کرد: فعلا که نمی‌دانم چگونه باید اردو را برگزار کنیم، باید ابتدا برنامه را ببینم و سپس تصمیم بگیریم.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه