آخرین اخبار

» استان » امام جمعه دیر: مشارکت در انتخابات تضمین کننده امنیت و اقتدار کشوراست

تاریخ انتشار : 2021/06/17 - 11:25

 کد خبر: 20360
 6 بازدید

امام جمعه دیر: مشارکت در انتخابات تضمین کننده امنیت و اقتدار کشوراست

امام جمعه دیر: مشارکت در انتخابات تضمین کننده امنیت و اقتدار کشوراست

حجت الاسلام سید علی حسینی  روز پنجشنبه در نشست خبری با موضوع حضور حداکثری در انتخابات افزود: آحاد مردم، همدیگر را برای حضور در انتخابات دعوت کنند و این مصداق امر به معروف می باشد.

وی گفت:  تمام رسانه های جهانی و منطقه ای علیه جمهوری اسلامی برنامه دارند و عدم شرکت در انتخابات، توصیه و سفارش دشمن و رسانه های وابسته به آنان است.

امام جمعه دیربیان داشت: قهر با صندوق‌های رای امری اشتباه است و مردم ایران اسلامی باید با حضور حداکثری، توطئه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب را همانند گذشته نقش برآب کنند.

وی اضافه کرد: مردم کمبودها و مشکلاتی دارند اما با وجود این همه مشکلات پای صندوق های رای می آیند و این نشانه بصیرت بالای مردم است.

حجت الاسلام حسینی حل مشکلات بین المللی را در گرو مشارکت حداکثری دانست و گفت: اگر می خواهیم مشکلات داخلی و بین المللی و دیپلماسی حل شود باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم و بخاطر ایران اسلامی و تعیین سرنوشت خود در انتخابات حضوری فعال داشته باشیم.

وی گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی حق رای و شرکت در انتخابات بوده است و نباید کاری کنیم که به اسلام ضربه وارد کنیم و امنیت کشور را به خطر بیندازیم.

امام جمعه دیر افزود: انداختن یک رای در صندوق می تواند در انتخاب رییس جمهور آینده سرنوشت ساز و تاثیرگذار باشد.

وی در رابطه با انتخاب نامزد اصلح گفت: برای انتخاب گزینه اصلح باید عملکرد و برنامه و سابقه را کنار هم بگذاریم و آگاهانه رای دهیم و انتخابی درست داشته باشیم.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه