آخرین اخبار

» استان » استاندار بوشهر:پایه های نظام را با رای خودمان مستحکم کنیم

تاریخ انتشار : 2021/06/17 - 16:29

 کد خبر: 20382
 8 بازدید

استاندار بوشهر:پایه های نظام را با رای خودمان مستحکم کنیم

استاندار بوشهر:پایه های نظام  را با رای خودمان مستحکم کنیم

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه ضمن دعوت مردم به حضور به موقع در پای صندوق‌های رای به رسانه ها اعلام کرد: مشارکت بالا و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای حتی از شخص انتخاب شده نیز مهمتر است.

وی با تاکید براینکه انتخاب مردم برای همه مهم و محترم است بیان کرد: شخص منتخب مردم مهم است اما مهمتر از آن پشتوانه این فرد است که به چشم می آید.

گراوند تاکید کرد: با تمام توان از آرای مردم که پایه های نظام  را تثبیت می کند صیانت و پاسداری خواهیم کرد.

استاندار بوشهر گفت: نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت نباشیم و قدر این صندوق‌های رای را بدانیم و بدانیم اگر جایی ایرادی وجود داشته باشد تنها از طریق این صندوقهاست که می‌توان ایجاد امید کرد.

وی ادامه داد: مردم با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای زمینه تشکیل دولتی توانمند که بتواند مشکلات جامعه را حل کند فراهم می‌کنند.

استاندار بوشهر گفت: مردم این استان مرزدارانی علاقمند به نظام و انقلاب هستند و در طول تاریخ انقلاب میانگین مشارکت آنها همیشه نسبت به کشور بالاتر بوده و انتظار می‌رود همگی در ساعت‌های اولیه رای گیری در صحنه حاضر شوند.

وی بیان کرد: با حضور به موقع و اول وقت در پای صندوقهای رای علاوه براینکه به وظیفه خود عمل کرده ایم از تجمع بیش از حد و ازدحام نیز پیشگیری کرده ایم.

گراوند ضمن تبریک به دختران و پسران رای اولی گفت: رای اولی‌های استان بوشهر نیز بی صبرانه منتظر اولین مشارکت و تصمیم گیری در تعیین سرنوشت و اعلام نظر خود هستند.

وی تاکید کرد: به طور یقین این رای آنان در عمران و آبادانی کشور موثر خواهد بود.

استاندار بوشهر گفت: در همین راستا هیچ مرد و زن بوشهری فردا ۲۸ خرداد ماه در خانه نماند و برای کمک به دولت آینده و حمایت از نظام جمهوری اسلامی همه در صحنه انتخابات حضور داشته باشیم.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه