آخرین اخبار

» بخش بوشکان » شروع مجدد عملیات اجرائی فاز دوم بلوار امام علی(ع) فاریاب/ نظرات، پیشنهادات، پیگیری ها

تاریخ انتشار : 2018/02/04 - 9:03

شروع مجدد عملیات اجرائی فاز دوم بلوار امام علی(ع) فاریاب/ نظرات، پیشنهادات، پیگیری ها

شروع مجدد عملیات اجرائی فاز دوم بلوار امام علی(ع) فاریاب/ نظرات، پیشنهادات، پیگیری ها

فاز دوم بلوار امام علی فاریاب پس از مدتی راکد بودن، مجدداً با تلاش دهیاری و شورای اسلامی روستا وارد مرحله اجرائی شد.

 

به گزارش تاور این بلوار که محل تردد اصلی روستای طلحه است پس از بهره برداری بار ترافیکی خیابان اصلی روستا را کاهش داده و در جلوگیری از تصادفات و خطرات احتمالی بسیار موثر خواهد بود.

 

 

در این خصوص دوستی صاحب نظر در تماس با سایت تاور درخواست پیگیری مسائل فنی و اطلاع رسانی را داشته اند. که پس از پیگیری مسئله طرح شده نتیجه جهت استحضار هم روستائیان گرانقدر منتشر می گردد.

 

 

 

متن کامنت “دلسوز” در سایت تاور:

،،”ضمن تشکر فراوان از سایت فعال تاور . خواستم خدمت شما عرض کنم که پروزه فاز دوم بلوار که در حال کار هستند ظاهرا بدون کارشناس فنی و بدون این که پایه برق ها جابجا شوند دارن کار می کنند و فردا جای همین پایه برقها نشست می کنه و اسفالت و زحماتی که انجام شده از دست می ره اگه لطف کنید از پروزه عکس و پیگیری کنید ممنون می شم.

 

 

 

پس از پیگیری سایت تاور در این خصوص، توضیحاتی جهت استحضار هم روستائیان گرانقدر منتشر میگردد لازم به توضیح است که این توضیحات نتیجه پیگیری های ابتدائی بوده و سایت تاور در این خصوص توضیحات بیشتری را با پیگیری بیشتر و مشورت با کارشناسان و متخصصین منتشر خواهد نمود.

 

 

پیگیری اولیه:

بر اساس پیگیری اولیه و تماس تلفنی تاور با مسئولین طرح، با توجه به حجم ترافیک خیابان اصلی(وسط روستا) تصمیم مسئولین بر این است تا در سریع ترین زمان ممکن در جهت پیشگیری از خطرات احتمالی، بلوار امام علی را به صورت موقت  اجرائی نمایند. با توجه به عدم تصویب بودجه برای این طرح دهیاری با کمترین مبلغ اجرای این طرح را اغاز نموده است. در خصوص تیر های انتقال برق، مجری از سوی اداره برق معرفی شده است و تیر ها جابه جا می گردند و در این خصوص جای نگرانی نیست؛ تنها عقب نشینی دیوار پایگاه بسیج ( حوزه هجرت فاریاب) مانده که مکاتبات در این خصوص انجام شده است و دهیاری منتظر پاسخ این مکاتبات و اخذ مجوز بسیج برای عقب نشینی می باشد.

 

در این خصوص پیگیری های بیشتری از سوی سایت تاور صورت می گیرد و به استحضار هم روستائیان عزیز و دوستان دلسوز و صاحب نظر رسانیده می شود.

 

مطلب مرتبط: پروژه فاز دوم بلوار امام علی با نظارت و اجرای دهیاری

 

 

پ ن ۲۰ بهمن ۱۳۹۶: پس از پیگیری هایسایت تاور، تیربرق ها منتقل و آسفالت بعد از آن اجرا شد.

 


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : بخش بوشکان
دیدگاه کاربران کل نظرات :8
 • محمد

  تاریخ : 4 - فوریه - 2018

  سلام
  این شورا و این دهیار کار آماده هم بتوانند تمام کنند خیلی هنر کرده اند
  این وضعیتی که آقایان دارند غیر از جر و بحث چیز دیگری نباید امید داشت


 • همولایتی

  تاریخ : 4 - فوریه - 2018

  سلام محمد جان
  البته شورای قبل و دهیار قبل هم قشنگ معلومه که خیلی هماهنگ بودن. اینو هر کس که یه نگاه به این بلوار کنه چه فاز یکش چه فاز دو میتونه تشخیص بده. خصوصا عقب نشینی های سلیقه ای اون.


 • سلام

  تاریخ : 9 - فوریه - 2018

  بنظر بنده کمترین .هیچ نظارتی بر روی این پروژه کسی ندارد اقای سهامی که کم تجربه در این خصوص و یکی از مشکلات همین است که پروژه هزینه بیط المال بخواهی اینجوری هزینه کنید و بعد موقتی باشد چرا یک ناظر گرفته نمی شود که بر سر پروژه بماند و من اطلاع دارم که اصلا بیس استاندارد نیست و پیمانکار هم می دونه کسی روسرش نظارت ندارد از این موقعیت استفاده کرده و کمترین بیس و کمترین ویبره در این کار دراد انجام می دهد . همه ما می دونیم که بعد از کوبیدن بیس نباید روی بیس ماشین تردد کند چرا حالا شده جاده اصلی .از ما گفتن


 • ۲

  تاریخ : 25 - فوریه - 2018

  سلام .تشکر از سایت بسیار خوبتون.همون طور که در جریان هستید پروژه احداث پارک روستا که توسط دهیار محترم سابق انجام شد و اکنون از لحاظ کیفیت ساخت انتقاداتی به آن وارد است چرا که برای ساخت ملات از آب پارک که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است استفاده شده و نتیجه آن تخریب سنگ جدول های مورد استفاده و حال در ساخت فاز دوم بلوار نیز شاهد همین امر هستیم .لطفا پیگیری نمایید.


 • Jonathon

  تاریخ : 19 - مارس - 2018

  WOW just what I was looking for. Came here by searching for خبری، سیاسی، اجتماعی، طبیعت، تکنولوژی

  My web-site; ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ


 • ۲

  تاریخ : 15 - آوریل - 2018

  سلام. چند روزی است که کار زیرسازی آسفالت توسط شرکت گاز آغاز شده .به عنوان یک شهروند تقاضا دارم دهیاری و شوارای اسلامی محترم روستا روی این پروژه نظارت کافی را داشته باشند چرا که ؛ ۱)در غالب مناطق دیده شده که قسمت هایی از آسفالت ترک برداشته و کارگران از برداشتن این تکه ها غفلت میکنند چه بسا این تکه از آسفالت در سال های آینده موجب ایجاد گودال در آسفات خواهد شد.۲) محل هایی مانند رو به روی دبستان حضرت معصومه و روبه روی منزل رسول برنا در خیابان ولیعصر عملا یکطرفه شده و میتوان با بستر سازی متاسب این محل ها را آسفات نمود و به زیبایی هر چه بهتر روستا کمک کرد.
  با تشکر از سایت زیبایتان


 • پاریو

  تاریخ : 15 - آوریل - 2018

  درود؛
  ضمن سپاسگذاری از شما برای تماس با سایت تاور؛ موضوع مورد نظر شما پیگیری گردیده است و به زودی نتیجه در سایت منتشر شده و از همین طریق نیز اطلاع رسانی می گردد.

  با تجدید احترام
  تیم تاور


 • کامران مظفری

  تاریخ : 16 - آوریل - 2018

  با تجدید احترام؛
  مطلبی در خصوص دیدگاه و درخواست حضرتعالی در لینک زیر منتشر گردید

  آغاز زیر سازی و ترمیم آسفالت خیابانها و معابر روستای فاریاب


ارسال دیدگاه