آخرین اخبار

» استان » آموزگار بندرریگ گناوه در جشنواره کشوری رتبه برتر کسب کرد

تاریخ انتشار : 2021/06/25 - 13:02

 کد خبر: 20741
 9 بازدید

آموزگار بندرریگ گناوه در جشنواره کشوری رتبه برتر کسب کرد

آموزگار بندرریگ گناوه در جشنواره کشوری رتبه برتر کسب کرد

سعید بهمرد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس نتایج داوری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دبیرخانه کشوری کیفیت بخشی به درس کار و فناوری ، این دبیر موفق شد در بخش جست وجو و جمع آوری اطلاعات درس کار و فناوری رتبه سوم کشوری را در سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ به دست آورد.

وی اظهار داشت: اثر این آموزگار به دبیرخانه جشنواره مستقر در استان کرمان ارسال شده بود که هیات داوران پس از بررسی نتایج کلی آن را  اعلام کرد.

رئیس آموزش و پرورش منطقه بندرریگ گفت: گروه کار وفناوری این منطقه از گروه‌های آموزشی فعال در منطقه استان بوشهر است و تاکنون به موفقیت‌های عدیده‌ای نایل شده‌اند.

وی از زحمات اعضای این گروه بویژه ‌ابراهیم‌زاده مطلق تقدیر و تشکر کرد و این موفقیت را به همه همکاران فرهنگی، بویژه  گروه کار و فناوری تبریک گفت.

بهمرد ادامه داد: دبیران این منطقه در جشنواره درس پژوهی استان بوشهر نیز خوش درخشیدند و رتبه‌های برتر ا کسب کردند.
وی اظهارکرد: در این جشنواره ، گروه کاروفناوری منطقه متشکل از رویا ادراکی، صبا ابراهیم‌زاده مطلق و عفت هاتفیان‌فرد موفق به کسب رتبه دوم استانی، گروه زبان انگلیسی متشکل از زینب قاسمیان، طیبه دریائیان، ادیبه شادمان و زهرا جوریز ، رتبه سوم استانی و گروه ادبیات فارسی متشکل از فاطمه سخاوت، اعظم حسین‌پور، یوسف مقدم و حکیمه بیژنی رتبه سوم استانی را در جشنواره درس‌پژوهی نایل شدند.

رئیس آموزش وپرورش منطقه بندرریگ گفت: آموزش و پرورش این منطقه در این جشنواره‌ها با کمترین تعداد معلم، بیشترین رتبه‌های برتر را کسب کرد.

بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه