آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » آغاز زیرسازی برای ترمیم آسفالت خیابانها و معابر فاریاب

تاریخ انتشار : 2018/04/16 - 15:44

بودجه برای روکشی کامل آسفالت فراهم نمی باشد. و با توجه به بودجه موجود سعی در اجرای پروژه به بهترین شکل را داریم...

آغاز زیرسازی برای ترمیم آسفالت خیابانها و معابر فاریاب

آغاز زیرسازی برای ترمیم آسفالت خیابانها و معابر فاریاب

زیر سازی برای ترمیم آسفالت خیابانها و معابر روستای فاریاب که در اثر حفر کانال و لوله کشی گاز مدتی به حال خود رها شده بود بعد از گذشت مدت زمانی طولانی آغاز گردید. آسفالت و روکشی این کانالها که مدتها بلاتکلیف بوده و گرد و خاک ناشی از آن شهروندان را کلافه کرده بود یکی از دغد غه های اصلی شورا و دهیاری فاریاب و مردم بوده است.

به گزارش تاور؛ ترمیم آسفالت خیابانها و معابر روستای فاریاب با هزینه اداره گاز و نظارت دهیاری فاریاب، به پیمانکار واگذار گردیده است.

مهدی سهامی، دهیار فاریاب، در خصوص نظارت بر پیمانکار گفت: به پیمانکار مربوطه جهت اجرای صحیح کار دستورات و راهکار های لازم ارائه و نظارت کافی ازسوی دهیاری صورت می گیرد.

وی افزود: به جهت جلوگیری از دوباره کاری رایزنی های لازم با مسئولین محترم اداره گاز بخش و شهرستان در خصوص نصب و کارگذاری علمک های انشعاب گاز قبل از آسفالت نمودن، صورت گرفته است. وپیگیری های لازم در این رابطه ادامه دارد.

مهدی سهامی بیان داشت: با توجه به بودجه موجود، امکان روکشی کامل آسفالت نمی باشد ولی نهایت تلاش دهیاری انجام ترمیمات به صورت بهینه و استاندارد است.

 

یکی از کاربران تاور نوشت:

سلام. چند روزی است که کار زیرسازی آسفالت توسط شرکت گاز آغاز شده .به عنوان یک شهروند تقاضا دارم دهیاری و شوارای اسلامی محترم روستا روی این پروژه نظارت کافی را داشته باشند چرا که ؛ ۱)در غالب مناطق دیده شده که قسمت هایی از آسفالت ترک برداشته و کارگران از برداشتن این تکه ها غفلت میکنند چه بسا این تکه از آسفالت در سال های آینده موجب ایجاد گودال در آسفات خواهد شد.۲) محل هایی مانند رو به روی دبستان حضرت معصومه و روبه روی منزل رسول برنا در خیابان ولیعصر عملا یکطرفه شده و میتوان با بستر سازی متاسب این محل ها را آسفات نمود و به زیبایی هر چه بهتر روستا کمک کرد.
با تشکر از سایت زیبایتان

 

دهیار فاریاب در پاسخ به پیگیری تیم تاور در خصوص دیدگاه این کاربر محترم در رابطه با ترک خوردگی آسفالت و …، با بیان استقبال از انتقادات و راهنمائی های شهروندان به خبرنگار سایت تاور قول نظارت کافی و رفع ایرادات تا حداکثر توان را دادند.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , بخش بوشکان
ارسال دیدگاه