آخرین اخبار

» استان » زلزله “کلمه” و “تنگ ارم” بوشهر را لرزاند

تاریخ انتشار : 2019/10/18 - 8:51

 کد خبر: 12723

زلزله “کلمه” و “تنگ ارم” بوشهر را لرزاند

به گزارش ایسنا، مرکز لرزه نگاری کشوری امروز جمعه ۲۶ مهرماه در ساعت ۰۸:۳۹:۵۶ به وقت محلی زلزله ای به بزرگی ۳.۷ ریشتر در عمق ۱۴ کیلومتری زمین و در نزدیکی شهر تنگ ارم از توابع شهرستان دشتستان را ثبت کرده است.

این زلزله در عرض جغرافیایی ۲۹.۰۸۷ و طول جغرافیایی ۵۱.۳۴۳ رخ داده و فاصله آن ۱۹ کیلومتری شهر تنگ ارم، ۲۰ کیلومتری شهر کلمه و ۲۴ کیلومتری شهر برازجان از توابع شهرستان دشتستان استان بوشهر بوده است.

همچنین بامداد روز جاری، جمعه ۲۶ مهرماه در ساعت ۰۶:۳۰:۱۲ زلزله ای به بزرگی ۴ ریشتر شهر کلمه در بوشهر را لرزاند.

به گزارش ایسنا، زلزله شهر کلمه در عمق ۹ کیلومتری زمین و عرض جغرافیایی ۲۹.۰۶۶ درجه و طول جغرافیایی ۵۱.۳۴۹ درجه رخ داده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • فاریاب

    تاریخ : 19 - اکتبر - 2019

    خواهشمنداست خبر زیر را انتشار دهید تا شاید تلگنری برای دهیار محترم باشد که مردم در بین انبوهی از زباله زندگی می کنند و در حال رفت وآمد هستند.گوشه و کنار روستا مواردی هستند که با پخش تصاویر آن می توان دهیاری و شورا را بیدار کرد : ۱- ریختن نخاله ساختمانی در ورودی روستا . ۲- پیاده رو بلوار ورودی پر علف خشک و زباله است آن می توان تمیز کرد و خاک ریزی و ماسه ریخت تا تمیز باشد .۳- پیاده رو در تمام کوچه ها مرکز ریزش زباله ونخاله ساختمانی شده است می توان آنها را تمیز نموده و پر از ماسه کرد تا قبل از سنگ فرش کردن تمیز باشد . ۴-نخاله های ساختمانی هر فردی که کار بنایی نموده مازاد آن را در کوچه رها کرده است هشدار دهیاری و تعیین مهلت باعث شود که سریعا تمیز شود کوچه محل عبور و مرور همه نه ملک خاص فردی که نزدیک حیاطش کار بنایی نموده است ۵- چاله های آسفالت در خیلی جاها انگار اصلا قرار نیست اصلاح شود. ۶- در بعضی کوچه علف های خشک و زائد گویا اصلا قرار نیست برداشته شوند. ۷- ورودی بلوار از سمت شمال درست به جاده اصلی وصل نشد ه است نیاز به اصلاح دارد۸- کنار کتابخانه اصلا زیبنده روستا نیست ۹ -در بعضی حیاها انگار چاه فاضلاب ندارند آب گندیده در کوچه باعث مریضی و وجود حشرات کثیف و ناقل بیماری می شود. در این مورد انگار خانه بهداشت کم کار شده است . ۱۰- وجود سگ های ولگرد و فضولات حیوانی آنها در تمام قسمت های پیاده ها مشاهده می شود. دهیار محترم می توانند تمام موارد فوق را حداکثر در مدت کوتاهی با به کارگیری دو یا سه کارگر و ماشین دهیاری تمیز نمایند.


    پاسخ

ارسال دیدگاه