آخرین اخبار

» خشت خام » یک تنه به قاضی چرا می روی…/ آیا اردشیر صیادی قصد انحلال شورای فاریاب را داشتند؟

تاریخ انتشار : 2017/05/28 - 11:24

 کد خبر: 6135
 1128 بازدید

یک تنه به قاضی چرا می روی…/ آیا اردشیر صیادی قصد انحلال شورای فاریاب را داشتند؟

یک تنه به قاضی چرا می روی…/ آیا اردشیر صیادی قصد انحلال شورای فاریاب را داشتند؟

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

جناب آقای…………

لابد گمان می کنید هرچه در شان و شخصیت و برازنده خودتان است به دیگران هم می آید…
مدتی است که جنابعالی شهر را خالی دید اید و هفت تیر می کشید و تیغ سخن به سمت دوستان و جوانانی که با دلسوزی سعی در شرکت در انتخابات  برای جلوگیری از عدم تشکیل شورا ی فاریاب نموده اند، گرفته اید…

مولای متقیان حضرت علی (ع) از بیان حقیقت بنا به هیچ مصلحتی دست برنداشتند، و من پیرو آن مکتبم؛ لذا ناچاراً در باب یاوه گوئی ها و اکاذیبی که در خور شخصیت خودتان است باید حقایقی را بیان کنم، هرچند بر خلاف شان اینجانب است که روی سخنم با فردی باشد که برای خود هیچ ارزشی در اجتماع قائل نیست.
در باب ثبت نام و سپس کناره گیری این حقیر و تعدادی از دوستان با فرهنگ در این دوره از انتخابات شورا ها:
۱- پس از اطلاع از به حد نصاب نرسیدن تعداد نامزدهای ثبت نامی فاریاب با چند تن از جوانان و صاحبان اندیشه و بزرگان روستا مشورت و در آخرین دقایق مهلت ثبت نام ، نامنویسی کردیم.
لازم به ذکر است در تصمیم به ثبت نام تنها بزرگانی از روستا تکلیف کردند و آقای اردشیر صیادی هیچ دخالت و اطلاعی نداشته است.
۲- پس از اعلام نتایج نهائی ثبت نام و تائید صلاحیت ها با توجه به حضور افراد توانمند و کافی بودن تعداد نامزدها، در جلسه مشورتی با چند تن از جوانان و بزرگان تصمیم بر کناره گیری از رقابت و حمایت از شورای منتخب آینده را گرفتیم.
۳- پس از تصمیم قطعی برای انصراف تعدادی از دوستان روز بعد اقدام به ثبت انصراف کردند. اینجانب و دو تن از دوستان دیگر به دلیل شرایط شغلی و مشکلات شخصی موفق به ثبت انصراف نشدیم.
چند روز قبل از انتخابات حقیر به همراه دونفر از دوستان برای ثبت انصراف به بخشداری مراجعه کردیم.
۴- با مراجعه به بخشداری آقای اردشیر صیادی که در بخشداری حضور داشتند از ماجرای انصراف ما آگاه گردیده و با بیان اینکه آقای محمد حسین پاکار نیز انصراف داده است سعی در منصرف کردن ما از انصراف نمودند که بعد از شنیدن سخنان ایشان و توضیحات در رابطه با اینکه اگر ما انصراف دهیم تعداد به زیر حد مجاز می رسد و شورا تشکیل نمی شود و همچنین با تشریح عواقب عدم تشکیل شورا، در نهایت آقای صیادی مانع از انصراف ما گردید.

 

اینکه جنابعالی در پیامی خطاب به بنده می فرمائید:« …اگر شما را منصرف نسازند.» و یا در بعضی جا ها نقل می کنید:
…«اینها تحت تاثیر آقای صیادی قصد انحلال شورای فاریاب را داشته اند…» ، در خور شخصیت خودتان است که: (کافر همه را به کیش خود پندارد).

 

 

 

بگذار با شما صریح تر بگویم:
تصمیم بر بردن شکایت به مراجع قانونی را داشتم ولی بنا به صلاحدید بزرگان صاحب حرمت، برای جلوگیری از اختلاف بیشتر منصرف گردیدم. لذا چند نکته ای را در اینجا می گویم که ناگفته نماند:
اول اینکه شما چکاره این روستا هستید که در همه چیز دخالت می کنید و موجب تفرقه در بین مردم شده اید؟

دوم اینکه چهره شما در نتیجه همین گونه رفتار های نا سنجیده نزد قشر کثیری از مردم فاریاب منفور شده است. (که بر کسی پوشیده نیست)

سومین مورد اینکه ما با هیچ کس دشمنی نداریم ، شما هم در رفتارتان تجدید نظر کنید قبل از اینکه مشمول آیه ۱۵ سوره مبارکه حدید شوید.

 

 

و در آخر تاکید و تَکرار می کنم که بنده و دوستانم برای خوشایند کسی دور هم جمع نشدیم که برای خوشایند کسی از میدان کناره گیری کنیم تنها احساس تکلیف در قبال روستا بوده و هست و خواهد بود.
در گذشته در کنار شورا بوده ایم ، انتقاد کرده ایم، حمایت کرده ایم و گاهاً مخالفت کرده ایم؛  حال هم هستیم و در آینده هم خواهیم بود.

 

اِلهی و رَبی مَن لی غَیرُک
کامران مظفری


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : خشت خام
دیدگاه کاربران کل نظرات :6
 • حمید

  تاریخ : 28 - می - 2017

  خیلیم عالی


 • فاریاب مهد علم و فرهنگ بود

  تاریخ : 29 - می - 2017

  ای کاش اسمش هم میگفتی رفیق – اینگونه افراد حیف تو ولات بی نام و اسم باقی بمونند .


 • احمد

  تاریخ : 29 - می - 2017

  چه دنیایی شده کسی که نماز و قرآن قبول نداره از قرآن حرف میزنه خخخ


 • کامران مظفری

  تاریخ : 30 - می - 2017

  زین قصه هفت گنبد افلاک پر صداست

  کوته نظر ببین که سخن مختصر گرفت

  *** از نظر اسلام یکی از گناهان بزرگ توهین به دیگران است. پیامبر اکرم(ص) فرمود: «أَذَلُّ النَّاسِ مَنْ أَهَانَ النَّاس» پست ترین و ذلیل ترین مردم کسانی هستند که به مردم توهین می کنند.


 • دلسوز

  تاریخ : 1 - ژوئن - 2017

  یا خودت رو به اون راه زدی یا که خیمه شب بازی …


 • ابتهاج

  تاریخ : 7 - ژوئن - 2017

  کسانی که با تیغ ریش می زنند در نزد خدا بسیار گرامی تراز آنانی هستند که باریش تیغ می زنند
  جناب ….. عزیز
  شما شده اید عامل نفاق و تفرقه بین هم محلی ها عوض اینکه انتظار داشته باشید دیگران با شما هم عقیده باشند شما عقیده ی خود را با دیگران سازگار کنید جنابعالی هر کسی را که با شما هم سو نیست را با هزار انگ و ننگ آغشته میکنید و گزارشش میدید از باز خواست دیگران که رای به فلان کاندید نداده اید فردای قیامت چه جواب میدهید بپرهیزید خواهشا خودتان را اصلاح بفرمایید در اینجا همه باهم قوم وخویش و به نوعی جوش خورده ی فامیلی خانوادگی هستیم افکار و عقایدتان موجب نفاق و نفرت و کینه توزی میگردد بزرگی و اعتماد نزد اهالی محل با تنظیم آمپیلی فایر بلندگو بدست …….نمی …آ…ید


ارسال دیدگاه