آخرین اخبار

» استان » یکهزار واحد مسکونی و۲.۵میلیاردتومان جهیزیه هدیه دولت به مددجویان بوشهری

تاریخ انتشار : 2019/11/28 - 11:09

 کد خبر: 14427

یکهزار واحد مسکونی و۲.۵میلیاردتومان جهیزیه هدیه دولت به مددجویان بوشهری

 عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در آئین واگذاری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی در بوشهر با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بر اساس تفاهم نامه کمیته امداد با استانداری بوشهر و سازمان برنامه و بودجه ،تفاهم نامه احداث دو هزار واحد مسکونی در این استان منعقد شد که با پیگیری های انجام شده  که در کمترین زمان ممکن کار احداث یک هزار واحد در استان آغاز شد.

وی یادآورشد: از تعداد یک هزار واحد مسکونی ، ۵۰۰ واحد دیگر در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

گراوند ادامه داد: انتظار می رود بر اساس تفاهم نامه موجود زمینه احداث یک هزار واحد مسکونی این تفاهم نامه سال آینده عملیاتی شود

استاندار بوشهر گفت:تاکنون از محل سفر اسفندماه هیات دولت به استان بوشهر ، ۵۰۰ میلیارد تومان به استان بوشهر ابلاغ شده است.

وی افزود: این میزان اعتبار، در کنار اعتبار جذب شده از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

گراوند تصریح کرد: هرچند باتوجه به جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه امکان انجام بسیاری از طرح ها وجود ندارد اما با همت بلند دولت و با وجود همه مشکلات اقتصادی کارهای بزرگی در بخش محرومیت زدایی انجام شده است.

استاندار بوشهر یادآورشد: دولت بر اساس مبانی فکری جمهوری اسلامی که رسیدگی به امور محرومان در اولویت فعالیت هایش قرار دارد ،همواره توجه خاصی به خانواده های محروم جامعه و به خصوص خانواده های کمیته امداد دارد.

وی گفت: دولت مشکلات و گرفتاری های نظام اداری را ندید اما محرومان و مردم را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه