آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » یادآوری نکاتی از سوی یک شهروند به دهیار

تاریخ انتشار : 2019/10/21 - 19:45

 کد خبر: 12833
 34 بازدید

خواهشمنداست خبر زیر را انتشار دهید تا شاید تلگنری برای دهیار محترم باشد که مردم در بین انبوهی از زباله زندگی می کنند و در حال رفت وآمد هستند.

یادآوری نکاتی از سوی یک شهروند به دهیار

یادآوری نکاتی از سوی یک شهروند به دهیار

خواهشمنداست خبر زیر را انتشار دهید تا شاید تلگنری برای دهیار محترم باشد که مردم در بین انبوهی از زباله زندگی می کنند و در حال رفت وآمد هستند.

گوشه و کنار روستا مواردی هستند که با پخش تصاویر آن می توان دهیاری و شورا را بیدار کرد :
۱- ریختن نخاله ساختمانی در ورودی روستا .
۲- پیاده رو بلوار ورودی پر علف خشک و زباله است آن می توان تمیز کرد و خاک ریزی و ماسه ریخت تا تمیز باشد .
۳- پیاده رو در تمام کوچه ها مرکز ریزش زباله ونخاله ساختمانی شده است می توان آنها را تمیز نموده و پر از ماسه کرد تا قبل از سنگ فرش کردن تمیز باشد .
۴-نخاله های ساختمانی هر فردی که کار بنایی نموده مازاد آن را در کوچه رها کرده است هشدار دهیاری و تعیین مهلت باعث شود که سریعا تمیز شود کوچه محل عبور و مرور همه نه ملک خاص فردی که نزدیک حیاطش کار بنایی نموده است
۵- چاله های آسفالت در خیلی جاها انگار اصلا قرار نیست اصلاح شود.
۶- در بعضی کوچه علف های خشک و زائد گویا اصلا قرار نیست برداشته شوند.
۷- ورودی بلوار از سمت شمال درست به جاده اصلی وصل نشده است نیاز به اصلاح دارد
۸- کنار کتابخانه اصلا زیبنده روستا نیست
۹ -در بعضی حیاها انگار چاه فاضلاب ندارند آب گندیده در کوچه باعث مریضی و وجود حشرات کثیف و ناقل بیماری می شود. در این مورد انگار خانه بهداشت کم کار شده است .
۱۰- وجود سگ های ولگرد و فضولات حیوانی آنها در تمام قسمت های پیاده ها مشاهده می شود. دهیار محترم می توانند تمام موارد فوق را حداکثر در مدت کوتاهی با به کارگیری دو یا سه کارگر و ماشین دهیاری تمیز نمایند.- فاریاب

 

متن بدون تغییر منتشر شده است.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , بخش بوشکان , خشت خام
دیدگاه کاربران کل نظرات :3
 • فاریاب

  تاریخ : 9 - نوامبر - 2019

  لطف کنید به طور مشخص از پیاده روهای کثیف روستا عکس بگیرید و برای دهیار بفرستید از علف های خشک شده. بلوار ابتدای سه راهی که به تنگ زرد می رود از پنگ های خشک شده در ورودی روستا. از کنار نجاری ملاکی . از آب گندیده جاری در روبروی قدیمی ترین نجاری روستا . از نخاله های ساختمانی روبروی راهنمایی دخترانه فاریاب . از کنار کتابخانه و از …………………………..


 • هم ولاتی

  تاریخ : 20 - ژانویه - 2020

  اقای کامران مظفری ممنون بابت ایجاد و مدیریت این سایت
  الحق که بی طرفی را تقریبا خوب در مسایل مختلف رعایت می کنید
  سایتتون واقعا در این زمانه تکنولوژی لازمه
  من اطلاعات چندانی از علم و کار خبرنگاری و مدیریت سایت ندارم ولی کاش مطالب بیشتر و جدیدتری را تو سایت قرار میدادین و زودبه زود تر مطالبتون را اپدیت می کردین.دغدغه های زیادی تو روستا یا منطقه برای اقشار مختلف مردم وجود داره که شما میتونین با کمک گرفتن از افراد مختلف و جوانان ولات بهشون بپردازی تا با کمک خرد جمعی راه حل های مناسبی براشون پیدا بشه
  بازم ممنون


 • کامران مظفری

  تاریخ : 26 - ژانویه - 2020

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از حضور شما در سایت تاور، سعی بر این است که تمام مطالبی که به دستمان می رسد رو در سریعترین زمان ممکن منتشر کنیم. اگر شما یا هرکدام از هم ولایتی های گرانقدر مطلب یا موضوعی برای گفتگو و یا انتشار داشته باشند برای ما افتخار است که خدمتی کرده باشیم. در صورت نیاز میتوانید مطالب یا اخبار خود را از طریق شماره های زیر در واتساپ یا پیامک برای ما ارسال نمایید.
  ۰۹۳۳۴۸۶۰۸۶۳
  ۰۹۳۰۱۰۹۱۱۱۰

  ضمنا مدیر سایت اقای رسول یوسفی هستند و بنده افتخار همکاری با ایشان را دارم.


ارسال دیدگاه