آخرین اخبار

» استان » کمک ۲۰۰ میلیونی کشاورز بوشهری به مدافعان خط مقدم کرونا

تاریخ انتشار : 2020/04/11 - 11:07

 کد خبر: 19881

کمک ۲۰۰ میلیونی کشاورز بوشهری به مدافعان خط مقدم کرونا

مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با این کشاورز خیر اظهار کرد: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین و فعالان اجتماعی و آحاد مردم دست در دست هم دهند و زنجیره کرونا ویروس رو قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهر سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.

امیرحسین دارابی با بیان اینکه فرهنگ کار خیر باید در جامعه تبلیغ شود تا اهمیت آن در جامعه نهادینه شود افزود: موضوع حمایت مردم در نقش خیرین سال‌ها است که موردتوجه قرار دارد ولی ترویج بیش‌ازپیش کار خیر در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی است.

وی تصریح کرد: فرهنگ کار خیر و امور خیریه، ترویج حس نوع‌دوستی در جامعه ما قدمتی دیرینه و ریشه در آداب و سنن ایرانی اسلامی دارد که امروز خیرین با فعالیت‌های خیرخواهانه خود در این مسیر قدم نهاده و در بخش‌های مختلف جامعه ازجمله بهداشت و درمان منشأ خدمات و برکات بسیاری شده‌اند.

حسین اندایش، کشاورز و خیر نیز در این خصوص اظهار کرد: مدافعان سلامت استان بوشهر مجاهدانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم و با تمام وجود ایستاده‌اند و من به عنوان یک بوشهری بر خود وظیفه می دانم تا به هر شکل ممکن هر چند بسیار کوچک از این عزیزان تشکر کنم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه