آخرین اخبار

» دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات » کمک ۱ میلیارد دلاری اپل به ایجاد شغل های جدید در آمریکا

تاریخ انتشار : 2017/05/06 - 18:14

 کد خبر: 5872
 608 بازدید

دونالد ترامپ در کمپین های تبلیغاتی خود برای کسب مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا گفت که اپل را مجبور می کند کامپیوترهای لعنتی اش را در این کشور بسازد

کمک ۱ میلیارد دلاری اپل به ایجاد شغل های جدید در آمریکا

کمک ۱ میلیارد دلاری اپل به ایجاد شغل های جدید در آمریکا

اپل قطعا به این زودی ها آیفون، آیپد و مک بوک هایش را در داخل خاک آمریکا نخواهد ساخت اما مدیرعامل این شرکت، تیم کوک علاقه دارد تا به دیگر کمپانی ها کمک کند تا خطوط تولیدشان را درون خاک آمریکا برقرار کنند.

کوک در برنامه Mad Money که شب گذشته پخش شد در گفتگو با مجری برنامه گفت شرکت متبوعش قرار است به هدف ایجاد مشاغل تولیدی پیشرفته داخل خاک آمریکا، ۱ میلیارد دلار سرمایه گذاری کند.

او گفت: «با این کار، ما می توانیم سلسله ای از شغل ها را ایجاد کنیم. چون اگر ما بتوانیم مشاغل تولیدی را ایجاد کنیم، این شغل ها خودشان مشاغل دیگری را هم به وجود خواهند آورد چون یک صنعتی هم باید در کنار آن برای ارائه خدمات وجود داشته باشد.»

گویا تیم کوک به برنامه های آموزشی که کد نویسی را یاد می دهند علاقه بسیاری دارد.

اپل اولین شرکت ذینفع از این سرمایه هنگفت را در اواخر این ماه میلادی اعلام خواهد کرد. اما تا به اینجای کار می دانیم که تیم کوک به برنامه های آموزشی کد نویسی علاقه بسیاری دارد و می خواهد در سال های آتی کدنویس های بیشتری پدید آیند.

اوایل سال ۲۰۱۶، دونالد ترامپ در کمپین های تبلیغاتی خود برای کسب مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا گفت که اپل را مجبور می کند کامپیوترهای لعنتی اش را در این کشور بسازد. این اتفاق احتمالا تا سال های سال رخ نخواهد داد اما اپل راهکار دیگری برای ایجاد شغل های بیشتر در آمریکا دارد.

 

منبع:دیجیاتو


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه