آخرین اخبار

» » کریمیان: نمی‌دانم چطور سازمان لیگ مصر است بازی‌ها برگزار شود؟

تاریخ انتشار : 2020/02/26 - 15:30

 کد خبر: 17931
 7 بازدید

کریمیان: نمی‌دانم چطور سازمان لیگ مصر است بازی‌ها برگزار شود؟

کریمیان: نمی‌دانم چطور سازمان لیگ مصر است بازی‌ها برگزار شود؟

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، مهرداد کریمیان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان گفت: بازی بسیار سختی با تیم فولاد داریم که واقعا تیمی قابل احترام و منطقی است. با توجه به روند بسیار خوبی که تیم ما با ۳ برد پیاپی داشت، شرایط خوبی از نظر روحی و روانی داریم. باشگاه هم خوب رسیدگی کرده و پاداش های به موقعی پرداخت شده است. فکر می کنم می توانیم بازی بسیار خوبی را برابر فولاد برگزار کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی بازیکنان ما مصدوم هستند و تعدادشان زیاد است. اما بازیکنان خوب و با انگیزه ای که در این هفته عالی تمرین کرده اند، می توانند فردا به شاهین کمک کنند. ان شالله دست پر برگردیم و دل مردم بوشهر را از این بابت شاد کنیم.
 
مربی تیم شاهین بوشهر در مورد دلایل موفقیت شاهین در نیم فصل دوم گفت: یارگیری خوبی در نیم فصل در جهت تقویت تیم داشتیم و همچنین تلاش همه بازیکنان خیلی به ما کمک کرد. روند صعودی آقای میشو با بدنسازی خوب و کار فنی به دست آمد. تیم ما از نظر انگیزشی شرایط بسیار خوبی پیدا کرد و همه اینها منجر به نتایج خوب شد.
 
مهرداد کریمیان درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا در برگزاری رقابت های لیگ گفت: من خیلی جدی می خواستم به این موضوع بپردازم. فکر می کنم در این شرایط سازمان لیگ باید یک نگرش دقیق تر نسبت به این موضوع داشته باشد مخصوصا تیم های مهمان. چون شرایط حمل و نقل عمومی ایجاب می کند و باشگاه ها معمولا وسیله اختصاصی برای سفر ندارند. ما هم با اتوبوس به اهواز آمده ایم، این رفت و آمدها می تواند خیلی تاثیرگذار باشد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت اسکان هم مهم است؛ در حالی که ما آنقدر مطمئن نیستیم که در محل اسکان خود از این ویروس در امان باشیم. شرایط سختی است و نمی دانم چطور سازمان لیگ واقعا مصر است بازی ها برگزار شود. آنها باید جوابگو باشند. ولی فکر می کنم در این شرایط مثل تمامی مردم که دارند پیشگیری می کنند، این مسئله برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها نیز وجود دارد. اگر در ورزشکارها اپیدمی شود می تواند خیلی خیلی جدی بشود. خیلی بهتر است که بازی ها تا زمان پایدار شدن اوضاع، متوقف شود.
 
مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد فاصله زمانی زیاد دیدار قبلی این تیم با بازی پیش رو گفت: در این وقفه توانستیم بازی دوستانه خوبی برگزار کنیم. مصدومیت ها هم تا حدودی رفع شد و آن چنان لطمه ای به ما نزد.
 
کریمیان درباره پاداش های پرداخت شده گفت: خوشبختانه مدیریت باشگاه، شورای شهر و شهردار کمک کردند و ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است. شرایط نرمالی برقرار است و با توجه به نتایج خوب ما، باشگاه هم پاداش ها را به موقع پرداخت کرده است. ان شاالله همین روند را ادامه دهیم که تا حد  امکان از خطر سقوط رهایی پیدا کنیم.
 
وی یادآور شد: محروم نداریم ولی چند مصدوم کلیدی داریم. کاپیتان تیم آقای صارمی مصدوم است، بحرانی، احمدی و محمودی را هم به دلیل مصدومیت نداریم. یکی دو مورد هم سرماخوردگی جزئی داشتند. شاید قبلا می توانستیم سرماخوردگی ها را در اردوی تیم کنترل و درمان کنیم ولی الان یکی از معضلات ویروس کرونا این است که نمی توانیم از سرماخوردگی ها ساده بگذریم.

انتهای پیام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دسته‌بندی نشده
ارسال دیدگاه