آخرین اخبار

» استان » کتک زدن کارشناس بهداشت در تنگستان!

تاریخ انتشار : 2021/06/23 - 15:50

کتک زدن کارشناس بهداشت در تنگستان!

کتک زدن کارشناس بهداشت در تنگستان!

عادل مقدس با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان، اظهار کرد: روز گذشته بازرس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان که برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، در گشت مشترک با ادارات اصناف و صنعت، معدن و تجارت حضور داشت، پس از تذکر لازم بهداشتی و دعوت به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، با بی‌مهری صاحبان یکی از واحدهای صنفی روبه‌رو می‌شود و مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

وی افزود: این اتفاق موجب ناراحتی نیروهای بهداشتی و درمانی شده که در راه سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و اکنون از مسئولین مربوط انتظار دارند تا با شدیدترین برخورد از تلاش همکارانشان که در سخت‌ترین شرایط برای صیانت از سلامت عمومی جانفشانی می‌کنند، دفاع کنند.

رئیس شبکه بهداشت تنگستان اضافه کرد: مردم خواسته به حقی از ما دارند و آن این است که با تمام توان برای سلامت آنان گام برداریم، اما سؤال اینجاست در حالی‌که بازرسان شبکه بهداشت و درمان امنیت جانی ندارند چگونه می‌توانند با قاطعیت با مخلان سلامت مردم برخورد کنند.

مقدس تصریح کرد: ما سرباز هستیم و یک سرباز تکلیف و وظیفه خود را به خوبی می‌داند. به مردم نیز اطمینان می‌دهیم هیچ‌گاه و در هیچ شرایطی از فداکاری برای حفظ سلامت آنان دست برنمی‌داریم و این را در عمل به آنان ثابت کرده و خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: ما برای سلامت مردم پای هرگونه جانفشانی ایستاده‌ایم، چه به ما تهمت ناروا بزنند و تخریب‌مان کنند و چه مانند امروز بازرسان بهداشت محیط ما را برای برقراری شیوه‌نامه‌های بهداشتی مورد ضرب و شتم قرار دهند.

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه