آخرین اخبار

» استان » چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

تاریخ انتشار : 2021/06/19 - 15:25

 کد خبر: 20459
 20 بازدید

چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

چند درصد از بوشهری‌ها در انتخابات شرکت کردند؟

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از حضور حماسی و پرشور مردم استان و همه دست‌اندرکاران انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی عنوان کرد: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر بار دیگر بلوغ سیاسی خود را در پای صندوق‌های رای در انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور و اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به نمایش گذاشتند و سبب ناامیدی دشمنان ایران شدند.

وی بیان کرد: از ۷۹۷ هزار ۹۵۱ نفر واجدان شرایط رای استان بوشهر ۵۸.۶ درصد در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شرکت کردند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: مردم در شرایط سخت کرونایی و تحمل گرما بالای هوا به محل اخذ رای آمدند و در تعیین سرنوشت کشور، شهر و روستای خود نقش آفرین شدند و تابلو زیبایی از وطن‌خواهی و بلوغ سیاسی را به نمایش گذاشتند.

گراوند تصریح کرد: عوامل اجرایی، نظارت، امنیتی و پشتیبانی کادر درمان زمینه و شرایط برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند همراه با سلامت رای‌دهندگان و عوامل برگزاری انتخابات را فراهم کردند که جای قدردانی دارد. انتخابات بر اساس قانون بدون هیچ مشکلی در سلامت کامل برگزار شد.

وی یادآور شد: مشارکت مطلوب مردم در انتخابات ۲۸ خرداد پشتوانه خوبی برای دولت آینده است و مردم انتظار دارند دولت آینده زمینه برطرف کردن مشکلات اقتصادی، تورم، بیکاری و رونق فضای کسب و کار را فراهم کند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: امید است اعضای شوراهای شهر و روستا هم بتوانند در تحقق خواسته‌های به حق مردم اقدامات جدی و موثر و تلاش مضاعف کنند.

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه