آخرین اخبار

» استان » پویش مردمی سهم من در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار : 2019/05/18 - 14:25

 کد خبر: 11450

تعداد 6092  فرزند ایتام و محسنین تحت حمایت اداره اکرام میباشد که حداقل مبلغ 200 هزار تومان جهت تهیه بسته غذایی رمضان در نظر گرفته شده است.

پویش مردمی سهم من در ماه مبارک رمضان

پویش مردمی سهم من ، باهدف تأمین ۲۰ هزار بسته غذایی برای مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر آغازشده است.

به گزارش تاور، رئیس اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان با اشاره به راه‌اندازی پویش مردمی برای تأمین مایحتاج ضروری و افطار اقشار نیازمند در ماه مبارک رمضان گفت: پویش مردمی “سهم من” باهدف تأمین ۲۰ هزار بسته غذایی ۲۰۰ هزار تومانی برای مددجویان  زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر  اجرا می‌شود.

محمدمهدی ملاکی افزود : تعداد ۶۰۹۲  فرزند ایتام و محسنین تحت حمایت اداره اکرام میباشد که حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جهت تهیه بسته غذایی رمضان در نظر گرفته شده است.

ملاکی بیان داشت :از مومنین گرانقدر که قصد کمک در این کار خداپسندانه بصورت نقد و غیر نقد دارند می‌توانند با  اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان بوشهر  با روشهای زیر همکاری نمایند.

شماره حساب بانک ملت اداره اکرام 
۴۵۶۹۶۵۳۲۱۴

شماره کارت اکرام 
۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۹۶۹۹۶
پرداخت با شناسه عام به شماره 
۱۵۱۲۳۷۳۹۶۰۰

 

البته لازم به ذکر است حامیان نیکوکار که فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت دارند می بایست از شناسه فرزند خود استفاده نمایند.
رئیس اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان  افزود: این نهاد در نظر دارد در ماه مبارک رمضان اقدامات ارزشمندی را با مشارکت و همکاری نیکوکاران برای خدمت به جامعه هدف زیر پوشش و نیازمندان جامعه انجام دهد و از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌ویژه مراکز نیکوکاری، سپاه و بسیج، اداره اوقاف و امور خیریه، کانون مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای اسلامی شهر و روستا، شورای زکات روستاها و دهیاری‌ها، برای خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان استفاده کند.
ملاکی  با اشاره به برگزاری جشن رمضان در شهرستان‌ها بیان کرد: جشن رمضان با اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب باهدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به نیازمندان در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

ملاکی افزود :طرح‌های مختلف مشارکتی ازجمله طرح پویش ۵ هزار حامی و ثبت‌نام از حامیان اکرام ایتام و محسنین، اطعام و افطار نیازمندان و مفتاح الجنه (بازدید مسئولان و خیران از منازل نیازمندان) نیز با مشارکت نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

 


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : استان , مناسبت
ارسال دیدگاه