آخرین اخبار

» استان » پنج نامزد شورای شهر دیلم خواستار بازشماری آرا شدند

تاریخ انتشار : 2021/06/26 - 9:32

پنج نامزد شورای شهر دیلم خواستار بازشماری آرا شدند

پنج نامزد شورای شهر دیلم خواستار بازشماری آرا شدند

محمدباقر گله گیر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نامزدها در مهلت قانونی تعیین شده به شمارش آرا در برخی از شعب اخذ رای شهر دیلم معترض بودند و  پس از انتشار آگهی نتیجه انتخابات، اعتراض خود را به صورت مکتوب به ستاد ارایه دادند.

وی اظهارداشت: درخواست این نامزدها با حضور اعضای هیات اجرایی و نظارت بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیلم گفت:  نتیجه بررسی درخواست نامزدها تا هفتم تیر نهایی و  به آنها اعلام خواهد شد.

وی بیان کرد:  ۲۴ هزار و ۱۰۷ نفر در این شهرستان واجدشرایط رای دادن بودند که از این شمار ۱۶ هزار و ۲۹۲ نفر معادل ۶۷.۵ درصد در انتخابات  مشارکت کردند.

گله گیر  یادآورشد:  ۴۳ شعبه اخذ رای در این دوره از انتخابات برای رای دهندگان درنظرگرفته شد که از این مجموع ۲۱ شعبه شهری،۲۳ شعبه روستایی و هفت شعبه سیار از روستاها و شرکت‌های نفت و گاز بود.

براساس اعلام ستاد انتخابات شهرستان دیلم، سیدوهاب میرجهانمردی با سه هزار و ۱۴۲ رای، یدالله حیدری با ۲ هزار و ۷۳۵،  ایمان آذری با ۲ هزار و ۳۶۹،  رضا عبدالهی با ۲ هزار و ۲۶۳ و  محمدجواد اکبری با ۲ هزار و ۱۷۴ رای به عنوان پنج عضو اصلی منتخبان شورای اسلامی شهر دیلم برگزیده شدند.

 همچنین بابک پیران با ۲ هزار و ۱۱۵ رای، مرتضی مبارکی ۲ هزار و ۷۹ و  میلاد بهبهانی ۲ هزار و ۳۴ رای به عنوان سه عضو علی البدل شورای شهر دیلم انتخاب شدند.

شهرستان دیلم با جمعیت ۳۶ هزار نفر در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه