آخرین اخبار

» استان » پلیس به ۲۳ زندگی مخفیانه قاتل فراری در دشتستان پایان داد

تاریخ انتشار : 2021/06/23 - 16:57

 کد خبر: 20662
 5 بازدید

پلیس به ۲۳ زندگی مخفیانه قاتل فراری در دشتستان پایان داد

پلیس به ۲۳ زندگی مخفیانه قاتل فراری در دشتستان پایان داد

به گزارش ایرنا، سرهنگ حیدر سوسنی روز در چهارشنبه به رسانه‌‏ها اعلام کرد: به دنبال وقوع قتل فردی با اسلحه جنگی در اردیبهشت سال ۷۷ در شهر “برازجان” و متواری شدن قاتل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان دشتستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به متواری شدن متهم و مجهول المکان بودن این فرد، با وجود گذشت ۲۳ سال از این حادثه سرانجام با تلاش شبانه روزی و اقدام‎های پیچیده علمی و تخصصی ماموران پلیس آگاهی دشتستان و با همکاری پلیس آگاهی استان در نهایت محل پنهان شدن قاتل در نخلستان‌های اطراف روستای “نظرآقا” در آن شهرستان شناسایی شد.

سوسنی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی متهم در مخفیگاه خود دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کمری با ۲ فشنگ جنگی از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و علل و انگیزه اقدام خود را  اختلاف‌های قبلی با مقتول بیان کرد.

سوسنی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد، اظهار داشت: مردم مطمئن باشند که هیچ پرونده‌ای تا زمانی که متهمان اصلی آنها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند، مختومه نمی‌شود؛ حتی اگر سال‌ها هم طول بکشد ماموران پلیس با جدیت تمام پی‌گیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه