آخرین اخبار

» استان » وضعیت تصادف رانندگی در استان بوشهر نگران کننده است

تاریخ انتشار : 2020/02/18 - 12:40

 کد خبر: 17523

وضعیت تصادف رانندگی در استان بوشهر نگران کننده است

عبداکریم گراوند  روز سه‌شنبه در نشست کارگروه تخصصی فرهنگی ، اجتماعی ، زنان و خانواده استانداری بوشهر افزود: باوجود این وضعیت ضروری است همه دستگاه‌های مرتبط اقدام‌های لازم را برای کاهش تصادفات درون شهری منجر به فوت انجام دهند و رسانه ملی هم ویژه برنامه هایی در این مورد تهیه و پخش کند.

 وی تصریح کرد: برای رسیدگی به وضعیت تصادفات درون شهری باید نشست ویژه با حضور شهرداران ۴ شهری که بیشترین تصادفات درون شهری داشتند برگزار و تمهیدات لازم برای کاهش آمار تصادفات درون شهری گرفته شود.

استاندار بوشهر با اشاره به تصویب سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده استان بوشهر گفت: باتوجه به نظرات و پیشنهادات اعضا کارگروه باید اصلاحات لازم در  سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده انجام و همچنین برش شهرستانی سند  تدوین شود تا در سیاستگذاری‌های کلان استان تصمیم گیری بهتری صورت گیرد.

گراوند در مورد طرح جمع آوری معتادان بی خانمان و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر نیز گفت: طرح جمع آوری معتادان بی خانمان در استان با همت و تلاش پلیس اجرایی و عملیاتی خواهد شد و دستگاه‌های مرتبط نهایت همکاری را در اجرای این طرح داشته باشند.

وی با قدردانی از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی استان در کشف مواد مخدر افزود: باید به منظور شناسایی و کشف مواد مخدر استان، مراقبت های لازم در بخش های مختلف را همچنان ادامه داد.

استاندار بوشهر در مورد وضعیت کمپ های ترک اعتیاد در استان اضافه کرد: با توجه به حضور بخش خصوصی در این زمینه، تقویت کمپ های ترک اعتیاد باید در دستور کار نهادهای ذیربط باشد.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه