آخرین اخبار

» استان » هیچ طیف سیاسی برای مردم کار نکرده است

تاریخ انتشار : 2019/12/09 - 11:11

 کد خبر: 14769

هیچ طیف سیاسی برای مردم کار نکرده است

حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در یادواره ۱۳ شهید و شهدای گمنام شهرستان عسلویه گفت: هر قدمی که برای شهدا برداشته شود کم است و بدانیم به هیچ وجه نمی توان حق شهدا را به تمام معنا ادا کرد.

وی افزود: شهدا قشر خاصی هستند که به جزء خداوند مدیون هیچ قشری نیستند اما همه اقشار جامعه بدهکار و مدیون آنها هستند.

امام جمعه عسلویه تصریح کرد: عزت، شوکت، قدرت و افتخار کشورمان مدیون خون شهدا است که از جان شیرین خود گذشتند تا روشنی بخش محفل جامعه باشند.

هاشمی نژاد عنوان کرد: بالاترین مقام از آن شهدا است که بدون واسطه از خداوند رزق می گیرند و آثاری از خود بر جای گذاشتند که بقای اسلام و انقلاب مدیون تلاش های آنها است.

وی ادامه داد: اصول و ارزشی به واسطه تلاش های شهدا به وجود آمد که متاسفانه اکنون این ارزش ها در سطج جامعه کم رنگ شده است.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: برگزاری این نوع محافل تاثیرات بسیار معنوی در جامعه و شهرمان دارد اما مهمتر از برگزاری این جلسات به نام شهدا این است که فرهنگ ارزشمند شهدا در زندگی پیاده شود.

هاشمی نژاد گفت: شهدا زنده هستند و اعمال و کردار ما را می بینند و نیاز است کاری کنیم که شرمنده شهدا نشویم.

وی با بیان اینکه برای پاسداشت خون شهدا، باید بصیرت مان را بالا ببریم، عنوان کرد: رویداد انتخابات را در پیش داریم و باید چشم و گوشمان را باز کنیم تا فرد اصلح انتخاب شود.

وی ادامه داد: هیچ حزب، گروه، طیف سیاسی و جناحی برای مردم کار نکرده بلکه این خون شهدا هست که ما را به اینجا رسانده است.

امام جمعه عسلویه اظهار کرد: چشم و گوشمان در انتخابات به صحبت های مقام معظم رهبری باشد و نیاز است که مواظب باشیم بدون بصیرت به کسی از جمله قوم و خویش کاندیداهای دیگر رای ندهیم.

انتهای پیام 

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه