آخرین اخبار

» دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات » نگاهی به کره خاکی این‌بار از اعماق فضا، Google Maps امکان پیمایش در ایستگاه بین المللی فضایی را مهیا کرد

تاریخ انتشار : 2017/07/22 - 7:11

 کد خبر: 6942
 452 بازدید

در حال حاضر قابلیت Street View امکان پیمایش در درون 15 ماژول مختلف ایستگاه بن المللی فضایی را ممکن می‌کند

نگاهی به کره خاکی این‌بار از اعماق فضا، Google Maps امکان پیمایش در ایستگاه بین المللی فضایی را مهیا کرد

نگاهی به کره خاکی این‌بار از اعماق فضا، Google Maps امکان پیمایش در ایستگاه بین المللی فضایی را مهیا کرد

حضور در ایستگاه بین المللی فضایی و تماشای سطح زمین از آن رویای بسیاری از مردم است. اما متاسفانه تنها تعداد محدودی از آن‌ها قادر هستند به این رویای خود جامه عمل بپوشانند. با این وجود گوگل به تازگی قابلیتی را به برنامه Google Maps خود افزوده است که به کاربران اجازه می‌دهد آزادانه در ایستگاه بین المللی فضایی به گردش بپردازند و حتی سطح کره خاکی را از روی آن نظاره کنند.

گوگل امروز اعلام کرد که از این پس قابلیت Street View در برنامه Google Maps این کمپانی به کاربران اجازه می‌دهد که ایستگاه بین المللی فضایی را هم همچون کوچه‌ها و خیابان‌ها به جستجو بپردازند و حتی بتوانند از روی آن سطح کره زمین را نظاره‌گر باشند. تصاویر نمایش داده شده توسط این برنامه پیش از این توسط فضانوردان یکی از فضاپیماهای Space X و با استفاده از دوربین‌های پیشرفته DSLR تصویربرداری شده است و به همین دلیل کاربران می‌توانند بخش‌های مختلف این فضاپیما و نحوه ارسال و دریافت محموله‌ها در ایستگاه بین المللی را هم تماشا کنند.

در حال حاضر قابلیت Street View امکان پیمایش در درون ۱۵ ماژول مختلف ایستگاه بن المللی فضایی را ممکن می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند همزمان با مشاهده این تصاویر با کلید بر روی صفحه، اطلاعات کاملی از سطح ایستگاه بین المللی و اجسام موجود بر روی آن دریافت نمایند. هم اکنون امکان دسترسی به این قابلیت جدید برنامه Google Maps از طریق این لینک ممکن است.

منبع: شهر سخت افزار


برچسب ها :
دسته بندی : دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه