آخرین اخبار

» سیاسی،بین الملل،ایران و جهان » نفس شریعتمداری بند آمد / «سردار قلم» به دورغ متکی شد

تاریخ انتشار : 2017/01/01 - 10:38

 کد خبر: 2595
 562 بازدید

نفس شریعتمداری بند آمد / «سردار قلم» به دورغ متکی شد

نفس شریعتمداری بند آمد / «سردار قلم» به دورغ متکی شد
دعوا های زرگری سردارقلم بر کسی پوشیده نیست وکسی را تاب مقابله با وی و رودرروئی نیست مگر اینکه با این همیشه منتقد بی رقیب در یک خط و راستا باشد. ولی این بار در خیل طوفان تشر های یک طرفه و داد و فریاد های زرگری، درگیر یک گرداب مخالف تمام عیار شد.
حسین شریعتمداری مشهور به «سردار قلم اصولگرایان» باز هم به جدول زد! او همواره در عمر سیاسی خود، مجالی برای دفاع به دیگران نداده و عمدتا هر آنکس که در برابرش نشسته، حامی ششدانگش بوده و صرفاً در برخی جزئیات با او همرای نبوده! در واقع او تنها از پس مناظرات و مصاحبه ها و مقالات «یکطرفه» برآمده و چون جوابی بر او نیامده، پس به حق به «سردار قلم» مشهور شده است!
به گزارش پاریو؛ شریعتمداری اما شب گذشته یکی از معدوددفعاتی بود که فردی مقابلش نشست که مخالف تمام قد نگاه و منش تندروانه ی وی بود. مصطفی کواکبیان مدیرمسئول روزنامه مردمسالاری& دبیر کل حزب مردمسالاری و نماینده مجلس در برنامه شب گذشته متن حاشیه در برابر حسین شریعتمداری نشست. گو آنکه کواکبیان، در برابر شریعتمداری خیلی بیشتر می توانست لب به سخن بگشاید و تناقضات ذهنی او را در برابر چشم میلیون ها ایرانی، آشکار سازد، اما به هر شکل، یا نخواست  یا فرصت اندک برنامه تلویزیونی، به او اجازه چنین کاری نداد. شاید اگر تلویزیون اجازه می داد یک چهره مسلط تر و تام عیار رسانه ای اعتدالگرا یا اصلاح طلب در برابر شریعتمداری حاضر شود، شریعتمداری (که بی حوصله تر و کم ظرفیت تر از آنچه بود که تصور می شد) زودتر از موعد برنامه زنده را تعطیل می کرد!
اما چه شیرین است، وقتی حسین شریعتمداری از «سند» و «مستندات» سخن می گوید! دائم می گفت: اقای کواکبیان مستند سخن بگویید! چنان حرف می زد، گویی او مدیر روزنامه ای نیست که هر روز صدها دروغ نثار منتقدانش می کند و سندی هم اراِئه نمی دهد! «سند» در قاموس کیهانیان، همان چیزیست که که قبلتر در «کیهان» منتشر شده! وقتی منتشر می شود، اسمش می شود «سند»! به همین سادگی! بنابراین، کواکبیان حق ندارد حرفی بزند،چون سندی همرهش نیست! اما جناب شریعتمداری حق دارد هر آنچه می خواهد بگوید! چون از دهان مبارکش خارج شده، پس اسمش سند است!
بگذارید برسیم به همان بحث «سند»! یکی از دهها بحث دروغی که از زبان مستند جناب شریعتمداری خارج شد، دلار 3100 تومانی در دوران احمدی نژاد بود! وقتی شریعتمداری دلار 4000 تومانی دولت روحانی را تقبیح کرد، کواکبیان دلار 3600 تومانی احمدی نژاد را یادآوری کرد که ظرف چند ماه، از 1200 تومان به این عدد رسیده بود! اما دکتر شریعتمداری به نیابت از دکتر احمدی نژاد، ضمن تکذیب دلار 3600 تومانی در دولت قبل، ادعا کرد که در دولت احمدی نژاد، دلار نهایتا به عدد 3100 رسید نه 3600! و در ادامه از کواکبیان خواست، مثل او مستند سخن کند!
برای پاسخ به همین تک ادعای «مستند»!! جناب شریعتمداری، به سند بانک مرکزی دوران احمدی نژاد و همچنین خبر روزنامه کیهان در سال 91 در مورد دلار 3600 تومانی اشاره مختصری می کنیم و چون در قاموس کیهانیان، «سند همان چیزیست که در کیهان منتشر می شود»، پس وجدان همواره بیدار جناب شریعتمداری را به مستندات مذکور جلب می کنیم:
وقتی «سردار قلم» به نفس نفس افتاد/ سند کیهانی برای دروغ دیشب شریعتمداری!
در اين خبر، كيهان در تاريخ 13 اسفند 1391 با افتخار تمام از از كاهش ٧٥ توماني قيمت دلار خبر داده كه تازه به قيمت ٣٦٤٠ تومان رسيده است! يعني ٥٤٠ تومان بيشتر از ادعاي دروغين شريعتمداري ! و اين يعني يكي از هزاران جعليات به اصطلاح مستند شريعتمداري كه با فراموشي ويژه جنابش، مخلوط شده است!
وقتی «سردار قلم» به نفس نفس افتاد/ سند کیهانی برای دروغ دیشب شریعتمداری!
سند بانک مرکزی دوره احمدی نژاد

برچسب ها : , ,
دسته بندی : سیاسی،بین الملل،ایران و جهان
ارسال دیدگاه