آخرین اخبار

» بخش بوشکان » نشست مشترک مدیران باشگاه های ورزشی فاریاب با اسپانسر

تاریخ انتشار : 2017/03/18 - 15:05

بدون کسر شدن از حسابتان به باشگاه مورد علاقه خود کمک کنید...

نشست مشترک مدیران باشگاه های ورزشی فاریاب با اسپانسر

نشست مشترک مدیران باشگاه های ورزشی فاریاب با اسپانسر

از این پس هواداران هر باشگاه در فاریاب می توانند بدون هزینه کردن از جیبشان به باشگاه های خود کمک کنند.

 

 

به گزارش تاور؛ مدیران باشگاه های ورزشی فاریاب در نشستی در منزل غلامرضا رضوی به بررسی نحوه جذب حمایت های مالی برای باشگاه ها پرداختند. این نشست با حضور مدیران باشگاه های استقلال فاریاب، پرسپولیس فاریاب و شاهین فاریاب صورت گرفت و ضمن ایجاد فضای دوستانه راهکار های رقابت سالم را مورد بررسی قرار دادند.

 

 

غلامرضا رضوی در این نشست برای جذب حمایت مالی  برای باشگاه ها پیشنهاد کرد: که هواداران با خرید از تعویض روغنی داکار، می توانند نصف سود حاصله را به باشگاه مورد علاقه خود اختصاص دهند.

 

 

وی بیان نمود: به عنوان مثال هوا داران هر باشگاه با خرید یک باطری به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان( قیمت روز بازار) مبلغ ۱۰ هزارتومان را به باشگاه مورد علاقه خود اختصاص می دهند. و قبض دریافت می کنند. این مبلغ از سود حاصل از فروش باطری بوده و از حساب مشتری کسر نمی گردد. شایان ذکر است کالا هایی که برای این منظور به فروش می روند هیچ گونه افزایش قیمتی نسبت به بازار نخواهند داشت و با قیمت روز محاسبه می شوند.

 

 

رضوی گفت: برای حمایت از ورزش روستا و جوانان علاقه مند این پیشنهاد را که در توان و امکان وی بوده است را به مدیران باشگاه های فاریاب اعلام نموده است و مورد موافقت و حمایت ایشان قرار گرفته است.

 

مدیر تعویض روغنی داکار افزود: برای هر باشگاه صندوق جداگانه ای در نظر گرفته شده است که هواداران می توانند علاوه بر پرداخت مبلغ سود خرید، مبالغ دلخواه خود را نیز جهت حمایت از باشگاه خود پرداخت نمایند.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : بخش بوشکان , ورزشی
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • اصغر

    تاریخ : 26 - مارس - 2017

    شما اگر عرضه ذاشتید همین طوری جلسه می گرفتید برای انتخاب اعضای شورای جدید فقط برای منافه خودتون می جنگید


ارسال دیدگاه