آخرین اخبار

» استان » نحوه برخورد با داوران باید یکسان باشد

تاریخ انتشار : 2019/12/03 - 18:41

 کد خبر: 14464

نحوه برخورد با داوران باید یکسان باشد

فراز کمالوند روز سه‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران افزود: زاهدی‌فر از داوران خوب لیگ و در چهار سال گذشته عالی قضاوت کرده است ولی به دلیل تصمیم اشتباه در جریان بازی سپاهان و استقلال محروم شده است.

وی بیان کرد: داوران قشر زحمت‌کشی هستند که شاید آنها نیز یک روز دچار اشتباه‌هایی شوند ولی با این حال باید برخورد با آنها یکسان شود.

کمتلوند در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: بازی با ماشین سازی برای ما بسیار مهم است و امید می‌رود با حمایت هواداران یک برد خوب کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: نزدیک به یک ماه است که در جم بازی نکردیم و مرتب در بیرون از خانه به مصاف حریفان رفته‌ایم.

کمالوند افزود: دیدار خانگی پارس جنوبی جم با پیکان که لغو شد کار ما را سخت کرد ولی با این وجود امید می‌رود فردا هواداران از تیم حمایت پرشوری داشته باشند.

وی بیان کرد: مشکلات زیادی در تیم وجود دارد ولی برای کسب سه امتیاز خانگی تلاش می‌کنیم.

کمالوند گفت: سه نفر از بازیکنان پارس جنوبی جم مصدوم هستند با توجه به اینکه تست نهایی فردا صبح گرفته می‌شود باید دید می‌توانند به تیم در این مسابقه کمک کنند یا خیر.

وی با اشاره به بارندگی شدید در جم بیان کرد: امید می‌رود بارندگی روی کیفیت چمن تاثیر نگذارد و شرایط زمین این اجازه را به ما بدهد بتوانیم یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز نیز به دلیل زمان انجام پرواز به نشست خبری پیش از بازی تیمش با پارس جنوبی جم نرسید.

تیم پارس جنوبی جم و ماشین‌سازی تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال کشور در جم فردا به مصاف یکدیگر می‌روند.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه