آخرین اخبار

» استان » منتخبان شورای شهرهای کنگان مشخص شدند

تاریخ انتشار : 2021/06/21 - 10:04

منتخبان شورای شهرهای کنگان مشخص شدند

منتخبان شورای شهرهای کنگان مشخص شدند

 سید علی پاک نژاد روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: ۸۶ هزار و ۶۶۴ نفر در این شهرستان  واجد شرایط رای دادن بودند و کار رای‌گیری از آنها در ۵۳ شعبه برگزار شد.

وی افزود: میزان مشارکت مردم در این انتخابات در شهرستان کنگان ۴۳ درصد بود و ۳۷ هزار و ۲۶۵ نفر آرای خود را به صندوق‌ها ریختند.

پاک نژاد ادامه داد: در این انتخابات بر اساس رای مردم کنگان به ترتیب محمد اسماعیلی با پنج هزار و ۱۷۹ رای، الیاس محمدی چهار هزار و ۴۱۶، اصغر پاریابی سه هزار و ۸۱۹، اسماعیل آیدانی سه هزار و ۶۵۶ و خلیل غلامی با سه هزار و ۵۵۰ رای، ابوذر حسین‌پور با سه هزار و ۴۴۷ و فاطمه دیانی سه هزار و ۳۳۱ رای به عنوان منتخبان اصلی این شورا برگزیده شدند.

فرماندار کنگان ادامه داد: مردم سیراف نیز حجت جنگجو با ۸۹۴ رای، علی محرمی ۸۵۶، سعید علی دوست ۸۲۸، حسین بخشی ۷۵۹ و محمد آشناور با ۷۴۵ رای را به عنوان منتخبان شورای اسلامی این شهر انتخاب کردند.

پاک نژاد اضافه کرد: در شهر “بنک”  نیز علی هوشیار را با سه هزار و ۴۳، ابراهیم فرخنده‌پی ۲ هزار و ۲۴۷، عبدالله عبداللهی ۲ هزار و ۱۷۸، علی نیک‌پور یکهزار و ۹۱۳ و علی رحیمی یکهزار و ۵۸۳ رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه