آخرین اخبار

» استان » منتخبان شورای شهرهای عسلویه مشخص شدند

تاریخ انتشار : 2021/06/20 - 12:32

 کد خبر: 20520
 4 بازدید

منتخبان شورای شهرهای عسلویه مشخص شدند

منتخبان شورای شهرهای عسلویه مشخص شدند

عبدالنبی یوسفی روز یکشنبه در گفت‌گو با ایرنا افزود: انتخابات در ۴۹ شعبه اخذ رای در شهرستان عسلویه برگزار و در مجموع ۲۵ هزار و ۴۹۷ نفر از ۵۴ هزار واجد شرایط رای دادن در این شهرستان در انتخابات شرکت کردند.

وی اضافه کرد: براساس آرای مردم بندر عسلویه خالد خواجه با ۹۴۲ رای، شهاب شاهینی ۹۱۶، علی دریایی ۸۱۴، علی محمدی ۸۱۲ و علی جبری با ۷۵۷ رای به عنوان منتخبان شورای این شهر انتخاب شدند.

فرماندار عسلویه ادامه داد: مردم نخل تقی نیز حسن عبدالله زاده با یکهزار و ۲۵، سعید کشتکار یکهزار و ۹، بوهندی نجفی ۹۸۶، حسن آروند ۹۴۵ و حسن خلیلی با ۸۱۴ رای را به عنوان منتخبان خود در شورای اسلامی این شهر انتخاب کردند.

وی گفت: مهدی غلام‌پور با ۸۸۰ رای، مجید عباسی ۷۹۱، شهاب خلیلی ۷۳۳، عبدالله ادریسی ۷۳۳ و ربیع وجدی با ۷۲۰ رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی شهر چاه مبارک برگزیده شدند.

یوسفی اعلام کرد: در شهر بیدخون نیز علی صالحی با ۶۹۷، سلیمان احمدی ۶۷۱، محسن محمدزاده ۶۳۸، محسن زاهدی ۵۹۹ و حبیب زاهدی با ۵۶۹ رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی این شهر برگزیده شدند.

فرماندار عسلویه با اشاره به حماسه‌آفرینی و حضور پررنگ مردم این شهرستان در انتخابات روز جمعه، از همه دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات در شهرستان سپاس‌گزاری کرد.

عسلویه در جنوبی‌ترین نقطه استان بوشهر و در فاصله ۲۹۰ کیلومتری با مرکز استان قرار دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه