آخرین اخبار

» استان » مسئولان باید با حضور درمیان مردم از مشکلات آنها آگاه شوند

تاریخ انتشار : 2021/06/25 - 14:41

 کد خبر: 20739
 4 بازدید

مسئولان باید با حضور درمیان مردم از مشکلات آنها آگاه شوند

مسئولان باید با حضور درمیان مردم از مشکلات آنها آگاه شوند

حجت الاسلام سید علی حسینی روز جمعه در پیام آدینه خود افزود: مسئولان باید در میان مردم باشند تا درد و رنج مردم را احساس کنند.

وی در ارتباط با عوامل کاهش حضور مردم در انتخابات گفت: نبود تبلیغات خیابانی، شیوع کرونا، برخی بی‌تدبیری‌ها دربورس، وضعیت بدمعیشتی و مشکل مسکن و اشتغال مردم از عوامل کاهش مشارکت مردم در انتخابات است.

امام جمعه دیر ضمن قدردانی از تلاش‌های دولت در خدمات رسانی به مردم بیان کرد: در دولت تدبیر و امید خدمات خوبی انجام شد و در اجرایث پروژه‌ها کارهای بزرگی انجام گرفته است اما تحریم‌ها و بیماری کووید ۱۹ تا مشکلات معیشتی مردم بیشتر جلوه کند.

وی با اشاره به اول تیرماه و هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره معمار قوه قضاییه آیت الله دکتر بهشتی و یاران شهیدش گفت: از خدمات ارزنده  همه کارکنان ومتولیان و ریاست دادگستری شهرستان دیر قدردانی می‌کنیم.

حسینی ادامه داد: اقدامات شایسته، ارزنده و تاثیرگذار همه جانبه قوه قضائیه در سالم سازی، مبارزه با مفسدین و بازگرداندن کارخانه‌های تعطیل شده درزمان تصدی آیت الله رئیسی در راس این قوه انجام گرفته است.
وی ضمن تبریک به رییس جمهوری منتخب بیان کرد: ایشان ضمن پای بندی به قانون و فرصت خدمتگزاری به مردم قدر و انگیزه‌های الهی مد نظر داشته باشند.

امام جمعه دیر در ارتباط با حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد امسال گفت: از حضور پرشور ملت سربلند ایران درانتخابات وخلق حماسه‌ای دیگر و همه دست اندرکاران انتخابات قدردانی می‌کنیم که پیروز اصلی این انتخابات ملت ایران است.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه