آخرین اخبار

» استان » متصدیان صنوف در گناوه کد رهگیری بهداشتی دریافت کنند

تاریخ انتشار : 2020/04/11 - 12:33

 کد خبر: 19905

متصدیان صنوف در گناوه کد رهگیری بهداشتی دریافت کنند

محمد بازیاری روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: صنوف در زمان بازگشایی مغازه‌های خود باید اسپری ضدعفونی دست برای استفاده مشتریان در ورودی تهیه و تامین و ماسک  و دستکش داشته باشند.

وی اضافه کرد: صنوف مجاز به فعالیت  برای جلوگیری از تجمع در ارایه خدمات باید به صورت پیشخوان بسته انجام و با یک میز کار ورودی‌ها را مسدود و در همان نقطه سفارش‌ها را دریافت و تحویل دهند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا گناوه  بیان کرد: تا جایی که امکان دارد فروشگاهه‌ای مجاز به سمت فروش تلفنی، اینترنتی و مجازی رفته و به روش پیک با رعایت پروتکل بهداشتی به دست مشتری برسانند.

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه‌ شماره۲ طرح فاصله‌گذاری هوشمند جزییات جدید فعالیت های صنفی را برای اطلاع عموم مردم منتشرکرد.

 طرح فاصله‌گذاری هوشمند ادامه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است که از اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا در ایران اجرا شده و در این مرحله، تنها مشاغل غیر پر ریسک همراه با التزام به  رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از تاریخ ۲۳ فرودین در استان‌های کشور شروع به کار و از ۳۰ فروردین در تهران مجوز فعالیت پیدا می‌کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه