آخرین اخبار

» استان » قاتل جوان دشتستانی دستگیر شد

تاریخ انتشار : 2021/06/27 - 7:27

 کد خبر: 20813
 4 بازدید

قاتل جوان دشتستانی دستگیر شد

قاتل جوان دشتستانی دستگیر شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ حیدر سوسنی شنبه‌شب به رسانه‌ها اعلام کرد: در ساعت ۴ بامداد روز جمعه مورخه ۴ تیرماه در پی اعلام وقوع قتل جوانی ۲۷ ساله  در حاشیه جاده منتهی به روستای چهار برج، عوامل انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان سریع در محل وقوع جنایت حضور یافتند.

وی بیان کرد: در بررسی‌های انجام شده از صحنه جرم مشخص شد که جوانی ۲۷ ساله در اثر اصابت گلوله اسلحه کلت کمری به قتل رسیده که درکنار وی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ نیز در حاشیه جاده مشاهده شد.

سوسنی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق و کارشناسی صحنه جرم  اقدام‌های لازم را جهت شناسایی و دستگیری قاتل  یا قاتلان آغاز کردند.

وی گفت: در نتیجه اقدام‌های تخصصی ماموران پلیس آگاهی عامل جنایت که دارای سوابق متعدد شرارت بوده شناسایی و کمتر از ۴۸ ساعت پس از ارتکاب قتل در حالی که قصد درگیری مسلحانه با ماموران را داشته در مخفیگاهش در شهر برازجان  مرکز شهرستان دشتستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهریادآورشد: از متهم همچنین ۲ قبضه سلاح جنگی شامل کلت کمری و کلاشینکف  کشف شد.

وی افزود: متهم در بازجوئی‌های انجام شده و در مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده از سوی پلیس به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این جنایت اختلاف‌های قبلی با مقتول عنوان کرد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه