آخرین اخبار

» استان » فرمانده سپاه دیر: دشمن بار دیگر در انتخابات تو دهنی محکمی خواهد خورد

تاریخ انتشار : 2021/06/18 - 11:00

 کد خبر: 20406
 6 بازدید

فرمانده سپاه دیر: دشمن بار دیگر در انتخابات تو دهنی محکمی خواهد خورد

فرمانده سپاه دیر: دشمن بار دیگر در انتخابات تو دهنی محکمی خواهد خورد

به گزارش ایرنا، سرهنگ ایرج سلیمانی روز جمعه در زمان رای دادن در شعبه  حسینیه خامس آل عبا شهر دیر افزود: شرکت در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری، از حقوق اساسی ملت قهرمان ایران اسلامی که به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق شده و تکلیفی است که چه بسا، ادا نکردن آن به فرموده مقام  معظم رهبری، گناهی کبیره است.

وی اضافه کرد: حضور آگاهانه مردم در عرصه انتخابات، تجلی بصیرت، ولایتمداری و وقت شناسی و زمینه ساز پیروزی‌های ملت قهرمان ایران اسلامی و نوید شکست هیمنه پوشالی دشمنان قسم خورده‌ای است که بیش از چهار دهه برای سرنگونی نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر افزود: امروز ۲۸ خرداد مردم ولایی ایران اسلامی حماسه‌ای دیگر از خود به جهانیان نشان خواهند داد که پوزه دشمنان را به خاک مالیده و موجب شادی دوستان می‌شوند.

وی اضافه کرد: بی گمان، هیچ کس منکر وجود مشکلات و انبوه سختی‌ها در زندگی مردم نیست و همه می‌دانیم شرکت نکردن در انتخابات به هیچ وجه نمی‌تواند چاره‌ای برای مشکلات باشد و راه علاج آنها، جز روی کار آمدن دولتی قوی برآمده از مشارکتی بالا نخواهد بود.

سلیمانی، از مردم ولایت مدار شهرستان دیر خواست در اولین فرصت پای صندوق‌های رای حاضر شوند و انداختن رای خود را به آخر وقت موکول نکنند.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه