آخرین اخبار

» استان » سمن‌های استان بوشهر آماده همکاری با وزارت نیرو هستند

تاریخ انتشار : 2021/06/28 - 12:34

 کد خبر: 20867
 6 بازدید

سمن‌های استان بوشهر آماده همکاری با وزارت نیرو هستند

سمن‌های استان بوشهر آماده همکاری با وزارت نیرو هستند

محمد مظفری روز دوشنبه در نشست سازمان‌های مردم نهاد با مدیران برق استان بوشهر اظهار کرد: امروز دستگاه‌های اجرایی استان بیش از هر زمانی نیازمند بهره‌گیری از توان و همکاری با سمن ها هستند.

وی با اشاره  به مشکلات پیش آمده در زمینه مصرف برق و آب در سطح کشور، افزود: وزارت نیرو و دستگاه‌های زیرمجموعه آن برای برون رفت از این چالش‌ها می‌توانند روی توانایی سمن‌ها حساب کنند و از آنها یاری بگیرند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر ادامه داد: طرح‌های آموزشی خوبی  از سوی سمن‌ها برای اصلاح الگوی مصرف آب و برق  در استان بوشهر، آموزش شهروندان و دانش آموزان آماده اجرا شده‌است که با حمایت وزارت نیرو می‌توانند به کمک حل چالش‌های پیش روی این حوزه بیایند.

مظفری گفت: همانگونه که سمن‌ها از ابتدای شیوع کرونا همپای مدافعان سلامت در تولید محتوی آموزشی پیشرو بودند، این بار نیز لازم است در حوزه اصلاح الگوی مصرف برق و آب پیشگام شوند و به کمک بخش دولتی بشتابند.

 وی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر همواره نشان داده‌اند که در حوزه‌های  مختلف توانایی انجام کارهای بزرگ دارند و ارتباط موثر و مستمر  بخش دولتی با سمن‌ها می‌تواند در ارائه خدمات بهتر به مردم موثر و کارآمد باشد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر هر جا با مشکل مشکل مواجه شدند می‌توانند از توان سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنند، افزود: در این مسیر اداره‌های استان با پاسخگویی به سمن‌ها، امکانات خود را برای بهبود مسائل در اختیار آنها بگذارند.

در ادامه این نشست نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد سراسر استان بوشهر سئوالات و دغدغه‌های خود را در ارتباط با مصرف انرژی و قطعی‌های برق اخیر مطرح کردند و مدیرعامل و معاونان شرکت توزیع برق به آنها پاسخ گفتند.

در زمان حاضر ۴۵۰ سازمان مردم نهاد در استان بوشهر فعال هستند که از این شمار ۲۷۰ سمن مجوز خود را از وزارت کشور دریافت کرده‌اند.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه